Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biuro rachunkowe
#1
Hej! Jakiś czas temu zwolniłam swoją księgową, wobec tego puszkuję profesjonalnego biuro rachunkowe wola. Głównym obowiązkiem będzie ewidencja VAT i przygotowanie deklaracji VAT, CIT i PIT. Ponatdo oczekuję od danego biuro rachunkowe wola na sprawną współpracę. Ten aspekt zapewni korzyści obu stronom.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A czy ktoś z Was szuka może dobrego, sprawdzonego biura rachunkowego działającego na terenie Tarnowa? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Jak widać firma ta ma wieloletnie doświadczenie w branży i świadczy szeroki zakres usług księgowych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy Wink
Odpowiedz
#3
My nie mamy zatrudnionej księgowej, a wszelkie prace kadrowo-płacowe prowadzi nam biuro podatkowe Tax - https://biuropodatkowe.slupsk.pl/, które znajduje się w Słupsku przy ul. Młyńskiej. Bardzo profesjonalnie się zajmują wszystkim, mam do nich pełne zaufanie. Biuro ma wykupione ubezpieczenie OC oraz oczywiście posiada certyfikat Ministerstwa Finansów.
Odpowiedz
#4
W sumie to ja wiem, jak wygląda zaliczka na pit i kiedy powinna być odprowadzana, ale chętnie dowiem się więcej od was. No wiecie, to jednak dla mnie mega kluczowe i sprawdzam najróżniejsze możliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama