Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam deskorolki elektrycznej
#1
Jak w tytule - poszukuję deskorolki elektrycznej. Jaką moglibyście polecić? Szukam czegoś porządnego, co będzie mi służyć przez lata.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zainteresuj się ofertą Majestic Boards, a nie zawiedziesz się. Ma świetne deskorolki, na pewno sprostają Twoim wymaganiom.
Odpowiedz
#3
A może jednak zdecydujesz się na zwykłą deskorolkę? Ruch to zdrowie, a w zdrowie warto inwestować.
Mojemu bratu kupiłam taką https://www.magero.pl/deskorolka-fiszka-...21076.html i jest z niej bardzo zadowolony. To dobra jakość w niskiej cenie. Może Tobie też posłuży?
Odpowiedz
#4
Tomek napisał, że zależy mu na desce elektrycznej Tongue Od siebie mogę polecić jeden z modeli Majestic Boards. Ich deski są mega!
Odpowiedz
#5
zgadzam się - tylko i wyłącznie majestic boards Uśmiech
Odpowiedz
#6
Nie wiedziałem, że takie istnieją
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja akurat nie jestem fanką takich rozwiązań. Jazda na deskorolce ma sens, gdy przy okazji możemy poprawić swoją sprawność ruchową i spalić zbędne kalorie. Dlatego wolę tradycyjne deskorolki, które można kupić tutaj https://movino.com/pl/deskorolki/ . Mają wiele ciekawych wzorów, które spodobają się chłopcom i dziewczętom. Dodatkowo kółka mają podświetlenie LED-owe, więc są widoczne na drodze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama