Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczna skrzynia biegów naprawa Sprintera
#1
W busie firmowym padła mi skrzynia biegów, gdzie można ją dobrze zrobić w racjonalnej cenie? (chodzi o Warszawę i okolice) i przede wszystkim gdzie dostanę dobrą gwarancję?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W mojej opinii jeśli chodzi o wybór dobrego serwisu od automatycznych skrzyń to na pewno warto zwrócić uwagę na Auto Józefów. Serwis o wieloletnim doświadczeniu, uczciwym podejściu do klienta, dobrych cenach i zawsze dotrzymaniu terminów realizacji oraz gwarancji rocznej bez limitu kilometrów i na cały rok.
Odpowiedz
#3
Też mogę pozytywnie dołączyć się do pozytywnej opinii odnośnie Auto Józefów i jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, ponieważ w przypadku automatycznych skrzyń to realizuje zlecenia na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając rozsądny zakres cen. Pozdrawiam i dajcie znać, na co się zdecydowaliście i jak to wyszło!
Odpowiedz
#4
Dzięki Panowie za szybkie podpowiedzi! Na pewno się z nimi skontaktuję i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odpowiedz
#5
No to możesz w takim razie również poświęcić trochę więcej czasu poświęcić jednak na salon Auto Józefów którzy mają wieloletnie doświadczenie, dobry zakres cenowy i zarówno wykonanie wymiany oleju, czy również prac serwisowych. Pomagali mi dwukrotnie i jak do tej pory zawsze prace były przeprowadzone w odpowiedni sposób.
Odpowiedz
#6
I jak, udało się naprawić skrzynię czy może jednak konieczna była wymiana na nową?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Do mojej skrzyni biegów musiałem zamontować nowiusieńką blokadę - misja wykonana! Uzyskanie tego efektu stało się faktycznie możliwe, zaraz po zawiązaniu współpracy z Bemex http://www.firmabemex.com.pl/blokady-niedzwiedz/ . Dostarczyli nam wspomnianą blokadę, przez co poruszanie się autem stało się znow bezpieczne.
Odpowiedz
#8
Hej, chciałam podpytać, jaki olej w przekładni jest godny polecenia? Nie znam się, a ostatnio na przeglądzie zasugerowali mi jego dolanie, ponieważ pojawiła się jakaś drobna nieszczelność i trzeba było to zrobić. Zapomniałam zapytać mechanika, jaki został użyty, a chciałabym zakupić w razie czego jedną małą butelkę. W sklepie https://www.autocaros.pl/categories/prod...ekladniowe występuje wiele produktów. Czy są może jakieś oleje przekładniowe uniwersalne?
Odpowiedz
#9
Najrozsądniejszy ruch to po prostu zgłosić się do firmy świadczącej usługi z zakresu napraw skrzyni biegów. Może TJM AUTO SERWIS https://tjm-przezmierowo.pl/oferta/napra...ni-biegow/ ? Znajomi wspominał jakiś czas temu, że to właśnie ten serwis z Przeźmierowa niemalże uratował jego auto. Serwis skrzyni biegów został doprowadzony do porządku szybko, sprawnie i w mgnieniu oka - a auto jest mu przecież potrzebne do codziennej pracy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama