Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacja kręgosłupa
#11
Czasami tak bywa, że trzeba przeprowadzić operację. Najważniejsze jest to, żeby zgłosić się do dobrego specjalisty. Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o placówce https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjento...ia,480.htm . Ponoć można tam liczyć na fachową pomoc.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jest kilka klinik w Polsce, których usługi warto przejrzeć. W Toruniu na przykład jest wykwalifikowana lecznica w kierunku między innymi operacji kręgosłupa. To lecznica Citomed https://www.citomed.pl/ . Generalnie to już od samego początku wszystko u nich załatwicie, jako, że zajmują się również diagnozowaniem i chyba większość urządzeń do badania mają na miejscu.
Odpowiedz
#13
operacja kręgosłupa to już zwykle ostateczność - warto najpierw przejść odpowiednią rehabilitację bo nei jest powiedziane że w każdej sytuacji taka operacja jest wymagana. Taki sprzęt do rehabilitacji można zakupić przez internet np w hurtowni medycznej Bardomed - znajdziemy tutaj różnego rodzaju aparaty lecznicze : do magnetoterapii, hydroterapii czy terapii łączonej. Warto dbac o swoje zdrowie i postawić na profesjonalny sprzęt do leczenia
Odpowiedz
#14
Jak czeka cię operacja kręgosłupa to nie od razu skieruj się do najlepszych specjalistów bo każde powikłanie lub błąd może wsadzić cię na wózek. Jak chodzi o leczenie kręgosłupa w Krakowie to poczytaj tutaj https://efficlinic.pl/fizjoterapia-i-reh...regoslupa/ i przekonaj się że masz do czynienia z profesjonalistami którzy postawią cię na nogi. Dzięki nim masz pewność że zostaniesz należycie wyleczony i zrehabilitowany.
Odpowiedz
#15
Jak myślicie, czy po takiej operacji warto nosić stabilizatory compex ? Gdzieś usłyszałam, że półsztywny gorset wspomaga korekcję oraz redukuje ból w dolnej części pleców, więc z powodzeniem można go nosić także bez planowanych wcześniej operacji. Jestem ciekawa, czy ktoś z was stosuje tego typu stabilizatory?
Odpowiedz
#16
Moja sąsiadka jest po operacji kręgosłupa. Jak na nią szła to bardzo się bałyśmy obie, to były czasy gdzie takie zabiegi nie kończyły się zawsze pomyślnie. I też poszła do państwowego szpitala gdzie różnie bywało... Teraz mówi, że zupełnie inaczej by kierowała leczeniem. Jej córka ma podobny problem i wybrała dla niej Carolina Medical Center . Nowoczesny szpital ortopedyczny w Warszawie. Tym specjalistom na pewno można zaufać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Jeśli zajmujecie się wyposażeniem szpitali, to z pewnością na każdym oddziale, na którym wykonuje się zabiegi operacyjne powinny być zapasy wapna sodowanego, które znajdziecie na stronie https://reb.pl/sklep/wapno-sodowane-dragersorb-free/. Ten typ produktu e ma kluczowe znaczenie dla pochłaniania CO2 w maszynach do znieczulania wziewnego z układami okrężnymi. Zakupicie je w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedz
#18
A czy ktoś z was słyszał o Centrum Medycznym Gamma w Warszawie? Bo , ja słyszałam przykładowo, że tam mają bardzo dobrych ortopedów. Nawet, którzy specjalizują się w chirurgii ortopedycznej. Zajmują się więc leczeniem świeżych złamań, zwichnięć, uszkodzeń mięśni, artroskopii etc. Warto do nich się zgłosić.
Odpowiedz
#19
Do takich operacji trzeba się przygotować dlatego mam pytanie odnośnie sklepów medycznych. Potrzebny mi będzie fartuch operacyjny bo rozmawiałem ze znajomym i mówił, że lepiej być przygotowanym. Gdybyście mieli polecić mi jakąś ofertę to jaka by to była?
Odpowiedz
#20
Najlepszy lekarz rehabilitacji to Marcin Rosadziński. Wiele mu zawdzięczam, a w szczególności powrót do pełnej sprawności. Dyskopatia męczyła mnie wiele lat, aż leki nie dawały już sobie z nią rady. Rosadziński w moim leczeniu zastosował swój genialny schemat. Byłam pod wrażeniem, że już po paru spotkaniach odczuwam taką ulgę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama