Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje na Mazurach
#1
Witam wszystkich!

Dostałam urlop i chcemy z mężem wybrać się gdzieś na tydzień, żeby odpocząć. Moja przyjaciółka była ostatnio W Gościńcu Wierzbowianka na Mazurach i bardzo polecała mi to miejsce. Ceny są przystępne, a tereny piękne. Czy ktoś z Was odwiedził kiedyś to miejsce? Bardzo proszę o opinie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
My ostatnio bardzo często jeździmy na spływy kajakowe i pływamy rowerkami wodnymi! Tak nam się to spodobało, że chcemy zamówić kajaki i kapoki z www.gokajak.com/kapoki-5 Chcielibyśmy robić sobie takie rodzinne wypady na kilka dni w przyszłym roku Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja zawsze planuję takie wyjazdy możliwie wcześniej. Jeśli chodzi o kwestie związane z podróżami po Polsce, to na pewno warto byłoby zajrzeć do https://wpieknyrejs.pl/forum/ i zorientować się, w jaki sposób już teraz moglibyście dopasować swoją trasę do Waszych upodobań.
Odpowiedz
#4
O ile chcecie czas na Mazurach spędzić aktywnie to skierujcie się do MAZURY ADVENTURE, to specjalisci od aktywnego wypoczynku na Mazurach. Oferują m.in. wynajem motorówek i skuterów wodnych, rejsy jachtem żaglowym, spływy kajakowe, nurkowanie z instruktorem, jazdy konne, wyprawy samochodami terenowymi off-road czy loty balonem. Jak widzicie każdy może tam znaleźć coś dla siebie a ja powiem jeszcze, że firma to perfekcyjny organizator. Tu ich stronka: https://www.mazuryadventure.pl/oferta Życzę wielu wrażeń i udanych wakacji! Uśmiech
Odpowiedz
#5
Wszystko super, ale jak planujecie dojechac na Mazury? Moim zdaniem komunikacja miejska, pociągi itd to kiepski wybór. Lepiej zdecydować się na wypożyczalnia samochodów Warszawa Tym bardziej że zarówno dla stałych jak i nowych klientów mają świetne warunki. Sami się przekonajcie.
Odpowiedz
#6
Niezwykle ciekawie zapowiadające się wakacje na Mazurach oferuję Fundacja Promyk. Młodzieżowy obóz kajakowy przeznaczony jest dla osób umiejących pływać i uwielbiających aktywny sposób spędzania czasu w gronie kolegów i koleżanek z tych samych  roczników. Poza pływaniem kajakiem dużo czasu uczestnicy obozu będą spędzać na grach i zabawach, a wieczorem na ogniskach połączonych z pieczeniem kiełbasek.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(23.08.2021, 11:15)martusiamal napisał(a): Witam wszystkich!

Dostałam urlop i chcemy z mężem wybrać się gdzieś na tydzień, żeby odpocząć. Moja przyjaciółka była ostatnio W Gościńcu Wierzbowianka na Mazurach i bardzo polecała mi to miejsce. Ceny są przystępne, a tereny piękne. Czy ktoś z Was odwiedził kiedyś to miejsce? Bardzo proszę o opinie.

podpinam się do pytania

(23.08.2021, 11:15)martusiamal napisał(a): Witam wszystkich!

Dostałam urlop i chcemy z mężem wybrać się gdzieś na tydzień, żeby odpocząć. Moja przyjaciółka była ostatnio W Gościńcu Wierzbowianka na Mazurach i bardzo polecała mi to miejsce. Ceny są przystępne, a tereny piękne. Czy ktoś z Was odwiedził kiedyś to miejsce? Bardzo proszę o opinię
ja byłam bardzo zadowolona z pobytu
Odpowiedz
#8
My już powoli szykujemy się na sezon wakacyjny! Na pewno w tym roku postawimy na luksusowe jachty motorowe, wynajęte od https://czarter-mazury.pl/jachty-motorowe/ . Spędzanie wolnych chwil przy użyciu takiego sprzętu daje tyle frajdy, co nigdy dotąd. Całą rodzinką będziemy śmigać przy ich pomocy. Dysponują niezmiernie szerokim wyborem łodzi w takim stylu, dlatego na pewno i Wy odnajdziecie w tym jakąś frajdę dla siebie.
Odpowiedz
#9
(24.08.2021, 17:21)charlotte160 napisał(a): My ostatnio bardzo często jeździmy na spływy kajakowe i pływamy rowerkami wodnymi! Tak nam się to spodobało, że chcemy zamówić kajaki i kapoki Chcielibyśmy robić sobie takie rodzinne wypady na kilka dni w przyszłym roku Uśmiech

Super sprawa. Faktycznie kajaki to fajna atrakcja dla całej rodziny. Są trasy, które z powodzeniem można realizować także z młodszymi dziećmi. Wystarczy się odpowiednio przygotować i zachować zasady bezpieczeństwa. Więc przed wyjazdem rzuć okiem na ten artykuł https://kajakisekowski.pl/blog/dziecko-n...kajakowym/ - dokładnie to czego potrzebujesz. Nie trzeba się bać, a czas na wodzie może być bardzo przyjemny.
Odpowiedz
#10
Mam dla was świetną propozycję na romantyczny weekend we dwoje na Kaszubach. Byłem tam z małżonką i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam Wam zapoznać się z ich ofertą https://lesnydwor.pl/oferty/romantyczny-...-kaszubach . Moim zdaniem hotel mieście się w pięknym malowniczy miejscu blisko jeziora. A co najważniejsze jest to miejsce, gdzie będziecie mieli okraje na wspólny mile spędzony czas tylko we dwoje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama