Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep dla niemowląt
#11
Ważne jest to co kupujesz w takim sklepie. Jeśli chodzi o wózek, to ja zamierzam kupić Cavoe Osis, który prawie idealnie wychodzi naprzeciw moim potrzebom.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jako, że karmię córkę mlekiem modyfikowanym, to dla mnie ważne jest to, żeby kupować je w dobrej cenie. I zorientowałam się, że w DOZie, w świetnej cenie mają mleko Bebilon.
Odpowiedz
#13
Na pewno warto poszukać jak najbardziej dopasowanego do swoich potrzeb wózka. W moim przypadku jest to wózek miejski Cavoe Osis. Zachwycił mnie swoim nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Myślę, że naprawdę warto się na niego zdecydować.
Odpowiedz
#14
A co z wózkiem? Gdzie kupujecie? Ja myślę o zamówieniu przez internet. Upatrzyłam już nawet jeden konkretny - Euro-Cart Flex Big Grin Da radę w każdym terenie, łatwo się składa i jest dobry na całe wózkowanie - od pierwszych dni życia do końca wózkowania.
Odpowiedz
#15
Warto pomyśleć o mleku modyfikowanym. Może przecież zdarzyć się sytuacja, że nie będziesz miała pokarmu. W aptekach stacjonarnych DOZ zakupisz mleka marki Bebilon, dostępne są wszystkie możliwe rodzaje.
Odpowiedz
#16
Ja też polecam Bebilon, dziecko od razu chętnie piło to mleko. W doz faktycznie można taniej kupić, więc jak ktoś chce zaoszczędzić to tam się wybrać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama