Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tradycyjne wędliny sklep internetowy
#1
Hejka! Poszukuję idealne tradycyjne wędliny sklep internetowy. Czy ktoś mógłby mi doradzić w tym temacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Online to nie wiem. Ale mam namiar na masarnię, która ma mega fajne produkty i w wielu miejscach je kupisz. To oni https://wedlinyzdebiny.pl/ - na stronie masz listę sklepów firmowych. Bardzo dbają o jakość wędlin. Wędzą tylko na naturalnym drewnie. Nie stosują żadnych wypełniaczy, mom, fosforanów. Taka wędlina jest nie tylko pyszna, ale i zdrowa.
Odpowiedz
#3
Tylko pytanie czy takie niby wiejskie wyroby są faktycznie takie, czy tylko różnią się 2x taką ceną. Jeśli chcecie mieć pewność, że wyrób jest domowy to trzeba go zrobić samodzielnie Wink Tutaj https://swojskiwyrob.pl/40-nadziewarki-do-kielbas zerknijcie sobie na nadziewarki do kiełbas. Wystarczy dobry przepis, a takich w Internecie dużo i można samemu zrobić pyszną kiełbaskę .
Odpowiedz
#4
Ale wędliny przez internet? Jak z dostawą?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama