Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaaranżować kuchnię?
#41
A może stara cegła pomiędzy szafki? Uprzedzając pytanie, tak, może chłonąć zapachy i może być trudno ją doczyścić, ale w zupełności jest na to sposób. Po pierwsze specjalne lakiery zabezpieczające, a po drugie, po prostu szkło. Jedna pani wrzuciła aranżację pokrytą szkłem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Prawda jest taka, że aranżowanie tego pomieszczenia do prostych nie należy. Dlatego też może się okazać, że w zasadzie nie będziemy mieli na to pomysłu. Ale to z pomocą może nam przyjść na przykład sklep BRW, gdzie dostaniemy bardzo ładne i solidne stoły do kuchni , czy krzesła.
Odpowiedz
#43
W kuchni z pewnością przyda się dzbanek filtrujący szklany - https://www.czemproyal.pl/dzbanek-filtru...al-szklany Szklany jest o tyle lepszy od plastiku, że nawet użytkując długo nie będzie na nim widać zniszczenia. Szkło zawsze lepiej się domywa niż plastik.
Odpowiedz
#44
Ładny okap też może być ozdobą kuchni, ja mam electrolux hob2hood, ten model ma taką funkcję, że sam się włacza podczas gotowania, super sprawa, świetnie pochłania zapachy i też ma bezgłośne odświeżanie
Odpowiedz
#45
To już zależy od Waszego pomysłu i wizji na dane pomieszczenie. Jak dla mnie, super sprawdzić się mogą płytki wielkoformatowe z http://www.tubadzin.pl/collection/495 Jesteście w stanie zrobić z nich całą zabudowę kołnierza w kuchni, co daje świetny efekt. Pomyślcie nad tym, bo może się okazać, że będzie to dla Was świetną opcją.
Odpowiedz
#46
Masz tam kilka tekstów na ten temat - http://inzynierowie.pl/
Kwestia poczytania, poszukania i przeanalizowania tego, jakie macie pomieszczenie. Bo generalnie zawsze da się wyciągnąć zdecydowanie więcej niż początkowo nam się wydaje. Jeśli tylko dobrze to przemyliście, to wszystko powinno być w porządku. Jak to widzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama