Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rak jelita grubego
#1
Badacie się regularnie? W mojej rodzinie był przypadek tej choroby ale u dziadka. Czy ta choroba atakuje głównie mężczyzn?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja się badam. Na razie z racji wieku wykonuję badania na krew utajoną w kale, później na pewno zdecyduję się także na kolonoskopię. Co do zachorowalności to kobiety chorują tak samo często, niestety z roku na rok diagnozuje się coraz więcej przypadków. Co do samej choroby znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania na stronie https://zabiegidavinci.pl/baza-wiedzy/ra...a-grubego/ . Tylko badania genetyczne są w stanie wykazać czy jesteś obarczona zwiększonym ryzykiem zachorowania.
Odpowiedz
#3
Aby przeciwdziałać temu poważnemu schorzeniu, zdecydowałem się na skorzystanie ze specjalistycznego leczenia jelit. Gabinet Gastrologiczny https://gastrologkielce.pl/leczenie-jelit/ rozpoczął walkę z dolegliwościami, które akurat mnie trapiły. Zawsze jest szansa, że rozwinie się to w coś poważniejszego, z tego powodu skorzystanie z takiej pomocy to była konieczność. U mnie akurat wyszło, że cierpię na zespół jelita drażliwego.
Odpowiedz
#4
nie wiesz jak się przygotować do gastroskopii ? Nie martw się to nic strasznego. Na stronie szpitala znajdziesz na pewno instrukcje tego jak się przygotować. Znajdziesz tutaj informacje na temat kroków, które należy podjąć przed badaniem, aby przebiegło ono sprawnie i komfortowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama