Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dermatolog
#1
Cześć,

Ostatnio zauważyłam na mojej twarzy trądzik, szukam więc dermatolog konsultacje online Kraków. Czy możecie mi kogoś polecić? W Internecie znalazłam taką stronę https://arkadycm.pl/dermatolog-wenerolog-krakow/, ktoś z Was może był w tym Centrum Medycznym?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hej jeżeli szukacie sprawdzonego dermatologa to znajoma poleciła mi https://urodaizdrowie.pl/jak-leczyc-chor...-u-dzieci/ , sama miała małe problemy z tłuszczakiem, na szczęście tłuszczaki to nowotwory o łagodnym charakterze, które i tak łatwo idzie usunąć. A wy macie do polecenia jakiegoś dermatologa ?
Edytuj/Usuń Wiadomość
Odpowiedz
#3
A czy według Was dermatolog może coś zaradzić na suche łokcie? A może komuś z Was udało się poradzić sobie z tym problemem domowymi sposobami? Ja słyszałam, żę na przykład regularne peelingi, na przykład z kawy, cz też natłuszczanie i nawilżanie takich miejsc na przykład oliwą z oliwek może okazać się pomocne. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was stosował takie metody?
Odpowiedz
#4
Każdy dermatolog powinien zrobić praktyczny kurs dermatoskopii online. Pozwala to na zdobycie niezbędnej wiedzy w tym zakresie, dodatkowo na kursie omawiane są trudne przypadki, z którymi każdy lekarz może się spotkać i wtedy dużo łatwiej będzie postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie.
Odpowiedz
#5
Zapewne masz w okolicy jakiegoś dobrego dermatologa, który poradzi sobie z Twoimi dolegliwościami. Ja od dłuższego czasu korzystam z pomocy dermatologa w swoich przypadłościach, co prawda nie są one związane z trądzikiem, ale wiem, przez co przechodzisz i jak choroby skórne zmieniają nastawienie do siebie i do życia. Nie radzę stosować metod z różnych forów internetowych, bo można pogorszyć stan skóry. Udaj się na wizytę do specjalisty i zobacz czy będzie poprawa po zaleceniach dermatologa.
Odpowiedz
#6
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://febumed.pl/oferta_/438-Chirurgia . Macie tam bowiem namiar nie tylko na dermatologa, ale również chirurga dermatologicznego, który pomaga w różnych sytuacjach. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że naprawdę warto. Trzeba bowiem szukać zawsze skutecznej pomocy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama