Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
restauracja rynek błonie
#1
Hej, czy można gdzieś zjeść dobry posiłek/pizze najlepiej jakby to była jakaś restauracja pizza błonie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Każdy wybiera taki rodzaj jedzenia jaki mu odpowiada i na jaki ma ochotę. A że za mną chodzi taki tradycyjny obiadek to wybrałam się do Restauracji Akademia w Warszawie. To właśnie tutaj przypomniały mi się smaki mojego dzieciństwa. Niby nasza kuchnia tradycyjna nie jest czymś niezwykłym ale tutaj jest tak podawane, że te dania stają się wyjątkowe i to pod każdym względem.
Odpowiedz
#3
Co jakiś czas odwiedzę jakąś restaurcję, żeby spróbować nowych smaków. Jestem wege, a to moja ulubiona restauracja wege w Warszawie - https://www.youmiko.pl/restauracja-wege-warszawa . Jedzonko pierwsza klasa a i ceny nie są z kosmosu więc jak najbardziej polecam Uśmiech
Odpowiedz
#4
Czy ktoś z Was załatwiał wyposażenie restauracji tutaj https://www.helios-horeca.pl/ ? Widziałam, że mają po prostu kompleksowo wszystko co trzeba do restauracji. Przy okazji można też zaopatrzyć się w zastawę stołową do domu. Urządzenia także mają, takie porządne, mocne i wytrzymałe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama