Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkole
#1
Hejka do jakiego przedszkola chodzą wasze dzieci? jesteście zadowolone? dzieci cieszą się na powrót do przedszkola?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
U nas na celowniku jest prywatne, ale to za jakiś rok, 2, jeżeli się dostanie...
Odpowiedz
#3
Moja córa chodzi do przedszkola Skrzaty w Chojnicach, bardzo się cieszyła na powrót Uśmiech
Odpowiedz
#4
Syn nie mógł się doczekać aż wróci. Przedszkole Skrzaty w Chojnicach - polecam.
Odpowiedz
#5
Moja córka dopiero zaczyna chodzić do przedszkola. Wybraliśmy Skrzaty w Chojnicach i aktualnie jesteśmy wszyscy zadowoleni.
Odpowiedz
#6
Każdy kto ma dzieci to na pewno miał już okazję lub będzie miał za jakiś czas wysłać je do przedszkola. Należy przyznać, ze w takich miejscach także same zasady BHP są również niezwykle istotne. Mi spodobało się to co przeczytałem na stronie https://znaki-bhp.pl/oznakowania-dla-szk...rzedszkoli i faktycznie oznakowanie dla szkół i przedszkoli w zakresie bezpieczeństwa jest czymś niezwykle ważnym.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama