Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazdy za granicę
#1
Cześć wybieram się w tym roku na spóźnione wakacje na Cypr. Koleżanka poleciła mi biuro podróży konsorcjum.pl, mówiła, że mają świetne cenowo oferty. Znacie to biuro? Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Z mojej strony mogę np polecić coś takiego jak tutaj https://azar4.de/ Świetna opcja jeśli chodzi o podróżowanie. Jedzie się przed siebie, jak mapa google poniesie i fantazje Wink
Odpowiedz
#3
Może zobacz czy Itaka nie będzie miała jakiś fajnych ofert last minute Uśmiech
Odpowiedz
#4
Wiecie, grunt to też dobre przygotowanie do tego typu podróży. Także na pewno przyda wam się solidna i jednocześnie komfortowa w obsłudze walizka. Dlatego możecie już teraz tutaj https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne-779.html zerknąć sobie. Tam znajdziecie naprawę świetne modele walizek, które są porządnie wykonane.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem warto sprawdzić też w biurze Itaka, z nimi warto jechać bo są najstabilniejszym biurem na rynku.
Odpowiedz
#6
Super oferty wyjazdów na cypr ma biuro podrózy Itaka.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A zorganizują także wakacje na Sardynii, takie jak te: https://www.chrzaszcz.com.pl/sardynia-wakacje/ ? Big Grin
Odpowiedz
#8
Ja wybieram się z konsorcjum.pl na wakacje do USA, mają ciekawą wycieczkę "Wschodnie wybrzeże USA i Kanady". Nie mogę się już doczekać.
Odpowiedz
#9
Z usług tego biura nie korzystałam, ale serdecznie mogę polecić Itakę. Pewna firma z 9 mln zadowolonych klientów, nr 1 w internecie, nr 1 wśród konsumentów i 33-letnie doświadczenie w branży. W tym roku skorzystałam z promocyjnej oferty Last Minute i lecę do Bułgarii. Polecam biuro podróży Itaka!
Odpowiedz
#10
Sardynia, zachwycająca włoska wyspa położona na Morzu Śródziemnym, jest idealnym miejscem na cudowne wakacje. Jej krystalicznie czyste wody, złote plaże i malownicze krajobrazy tworzą scenerię niczym z bajki. Od piaszczystych wybrzeży Costa Smeralda po skaliste zatoki, Sardynia oferuje różnorodność krajobrazów, która zachwyca każdego turystę.

Dni na Sardynii można spędzać, eksplorując ukryte zatoczki i nurkując wśród kolorowych raf koralowych. Wyspa słynie z przepięknych plaż, takich jak La Pelosa czy Cala Goloritzé, które zapewniają idealne warunki do relaksu i słońca. Dla miłośników przyrody, Sardynia oferuje też bogatą faunę i florę, a jej górzysty krajobraz jest idealny na piesze wędrówki.

Kultura i historia Sardynii są równie fascynujące. Można zwiedzać starożytne ruiny nuragów, odwiedzić urokliwe, średniowieczne miasteczka oraz podziwiać wspaniałą architekturę. Sardyńska kuchnia to kolejny atut - od świeżych owoców morza, przez tradycyjne dania z mięsa, aż po wyśmienite lokalne wina i sery, takie jak słynny pecorino sardo.

Wieczory na Sardynii to czas na relaks przy zachodzie słońca nad morzem, a dla szukających rozrywki - tętniące życiem nadmorskie miasta oferują wiele atrakcji. Sardynia to połączenie piękna natury, bogatej kultury i luksusu, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyspa ta jest prawdziwym rajem na ziemi, idealnym na niezapomniane wakacje.

https://wakacjenasardynii.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama