Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jesienne wakacje
#1
Hej, wybieracie się gdzieś na jesienne wakacje? jeśli tak to gdzie? Uśmiech Ja myślę żeby polecieć do Turcji z Itaką last minute.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oj, tęsknie za jesiennymi wakacjami... Kiedyś często jeździłam z Itaką last minute w różne miejsca. Teraz jedno dziecko do przedszkola, drugie do szkoły i nie ma czasu na takie wyjazdy.
Odpowiedz
#3
jeżeli nie macie jeszcze planów na wakacje to może dobrą opcją będzie wyjazd do hotelu ? taka wyjazd ma wiele plusów, warto zapoznać się z taką ofertą https://www.hotelstbruno.pl/dla-relaksu/dla-dzieci myślę że jest to opcja która będę osobiście rozważał w tym roku
Odpowiedz
#4
Ja się czaję na jakieś last minute do egiptu z Itaka
Odpowiedz
#5
Ja się po raz pierwszy wybieram na wczasy z Extreme Homies School - jedziemy z mężem do Egiptu na obóz kitesurfingowy! Jestem bardzo pozytywnie nastawiona, bo nigdy nie byłam na tego typu wyjeździe, a bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy i spędzać aktywnie czas z innymi ludźmi. Uśmiech Znajomi już kilka razy jeździli z EH School i zawsze wracali bardzo zadowoleni, chwalili organizację i podejście instruktorów, także naprawdę odliczam już dni do wyjazdu. Jeśli kogoś zainteresowałam to zostawiam link do pełnego opisu wczasów:https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i-...2-tygodnie gdzie jest dokładnie podane, jak będzie wyglądał taki wyjazd. Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jesień to idealny czas na wyjazd last minute do ciepłych krajów! Ja właśnie przeglądam oferty Itaki.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Dlaczego nie? To przecież zależy w dużej mierze od Was od tego, gdzie chcielibyście się wybrać. Moim zdaniem jesień to jak najbardziej dobry pomysł na to, by odpowiednio wypocząć nad Bałtykiem. Jeśli szukacie fajnego miejsca, to może warto byłoby zajrzeć do https://hthouseboats.com/ i sprawdzić takie domki nad morzem. Ja uważam, że tego typu wyjazdy mogą być dla Was bardzo korzystne pod kątem zarówno komfortu psychicznego, jak i wypoczynku dla ciała. Pomyślcie nad tym dobrze, bo to ważny aspekt.
Odpowiedz
#8
Ja uwielbiam podróżować jesienią. Szcczególnie, że w polsce jest już wtedy całkiem zimno, a w niektórych krajach nadal ciepełko. Itaka ma fajne oferty na takie jesienne wypady.
Odpowiedz
#9
Na wakacjach na pewno przyda wam się torba nieprzemakalna. My się nigdzie nie ruszamy bez takiej torby. Sprawdza się świetnie zarówno na wczasach nad morzem jak i w Chorwacji. My zabieramy ją też na kajaki lub gdy pływamy łódką. Nic się nie ma prawa zamoczyć.
Odpowiedz
#10
Pamiętajcie, że seniorom też należy się porządny wypoczynek. Bardzo dobry będzie dla nich wyjazd nad morze https://www.mojaplaza.pl/artykul/wczasy-...wia-106492 Poczytajcie tu, jakie dobroczynne działanie dla osób starszych niesie ze sobą taki wyjazd.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama