Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatki do lutowania
#1
Dzisiaj przychodzę do was z pytaniem. Czy wiecie może, gdzie dostanę naprawdę dobrej jakości bezołowiową pastę lutowniczą? Jeden z moich pracowników prosił, żeby kupić coś takiego ale ja słabo się na tym znam. Znalazłam, namiar do takiego sklepu internetowego https://elektronika.mcc.pl/pl/produkt/pa...nicza-gc10 wydaję się konkretny, ale może ktoś z was już coś u nich kupował? Macie jakieś opinie? Z góry dzięki za odpowiedzi!  Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jest wiele ważnych elementów, które śmiało możecie wziąć pod uwagę przy organizacji pracy. Na pewno warto byłoby zorientować się, które firmy są w stanie zaoferować Wam jak najlepsze rozwiązania w zakresie elektroniki. Myślę, że Printor może być tutaj dobrym przykładem, więc śmiało zwróćcie na nich uwagę.
Odpowiedz
#3
To faktycznie bardzo ciekawa rzecz. Chodzi w końcu tutaj o to, by jak najlepiej poradzić sobie ze świadczeniem własnych usług. Moim zdaniem ciekawym pomysłem mogłoby być na pewno skorzystanie z możliwości, jakie stwarzają wyspecjalizowani dostawcy w Waszej branzy. Ja na stronie https://www.blelektronik.com.pl/produkty...metyzacji/ czytałem więcej na temat tego, w jaki sposób można dzisiaj wykorzystać żywice do hermetyzacji. Warto przeanalizować sobie, co realnie będzie miało wpływ na Wasza firmę i po prostu pójść w danym kierunku.
Odpowiedz
#4
Jeśli wykonujecie urządzenia elektroniczne to na pewno wiecie jakie zadanie w nich pełnią obwody drukowane. Można je wykonać samodzielnie bądź zlecić producentowi takich płytek, firmie z doświadczeniem i możliwościami wykonania również zaawansowanych technologicznie obwodów. Jeśli samodzielnie to trzeba się na tym znać i wykorzystać dobrze dobrany laminat. Czytałam na https://tspcb.pl/blog/technologia/jakie-...zastosowan jakie są rodzaje takich laminatów i jak się je dobiera. Jeśli popełni się błąd to urządzenie nie będzie działać prawidłowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama