Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biuro podróży
#1
Hej, polecacie biuro podróży konsorcjum.pl? Ja słyszałam o nich wiele dobrego, bo mają podobno bardzo atrakcyjne ceny i ciekawe wycieczki i w dodatku dbają o swoich klientów. Co uważacie, potwierdzacie te opinie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja regularnie latam z Itaką, czyli liderem rynkuLatając z Itaką, zawsze w cenie jest bagaż rejestrowany, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie itaka simple. Polecam!
Odpowiedz
#3
Mam kilka ofert na oku, a nawet firmę https://vivomark.pl/transfery/katowice-d...ow-balice/ która bezpiecznie mnie dowiezie na lotnisko. Pytanie jakie kierunki są najczęściej wybierane przez turystów jako wakacje w 2023 roku? Jest na forum ktoś, kto może się pochwalić gdzie ma zaplanowane takie wakacje?
Odpowiedz
#4
Warto starannie zaplanować swój czas wolny, aby go jak najlepiej wykorzystać. Strony takie jak https://www.kochamwakacje.pl/obozy-lato-polska mogą dostarczyć inspiracji i pomóc w wyborze idealnego miejsca na wakacje. Ważne jest maksymalne korzystanie z wolnego czasu. Jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedz
#5
Itaka, jest takim dość popularnym biurem podróży, aczkolwiek nie miałam okazji z niego jeszcze korzystać. Korzystałam z Rainbow, z tanibilet.eu i teraz chcę skorzystać z traveligo a dokładniej ofert last minute https://www.traveligo.pl/last-minute/turcja Bardzo chciałabym też zobaczyć Kapadocję czy Pamukkale Wink
Odpowiedz
#6
(08.06.2022, 11:55)Lola42 napisał(a): Hej, polecacie biuro podróży konsorcjum.pl? Ja słyszałam o nich wiele dobrego, bo mają podobno bardzo atrakcyjne ceny i ciekawe wycieczki i w dodatku dbają o swoich klientów. Co uważacie, potwierdzacie te opinie?

Konsorcjum.pl? Najlepsze biuro z jakim do tej pory podróżowałam, a mam już sporo wyjazdów za sobą. Właśnie kilka dni temu wykupiłam u nich wycieczkę na Antarktydę. Podróż statkiem od zawsze była moim celem, a jeszcze w takie miejsce! Nie mogę się doczekać aż zobaczę lodowce, a może nawet zwierzęta tam żyjące. Odliczam dni do wyjazdu Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
My w tym roku po raz kolejny też korzystaliśmy z usług biura Konsorcjum.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy znajomym. Jordania nas zachwyciła. Zobaczyliśmy najważniejsze miejsca w Jordanii, a oprowadzali nas przewodnicy z ogromną wiedzą. Hotel miał świetny standard i jedzenie też było pyszne.
Odpowiedz
#8
City Break w Rzymie z Konsorcjum.pl był fantastycznym doświadczeniem! Oprócz zwiedzania z przewodnikiem mieliśmy również czas wolny na samodzielne odkrywanie miasta, co było dla naszym wielkim plusem. Polecam tę opcję każdemu, kto szuka fajnej oferty wyjazdu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama