Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwone wino słodkie
#1
Pytanie do osób pijących wino! Jakie czerwone wino słodkie warto wypróbować? W tym sklepie jest tak ogromny wybór, że nie wiem na co się zdecydować... Dajcie znać Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wolę półsłodkie i zawsze pije fresco. Tanie wino, ale w smaku jest bardzo dobre.
Odpowiedz
#3
Wino półsłodkie pasuje do wielu potraw, więc rzeczywiście jest uniwersalne, ale jak chcemy jakieś konkretne to wina sklep internetowy znajdziemy od razu. Jak się znamy na winach to można zerknąć w dobrze wyposażonych sklepach.
Odpowiedz
#4
Zerknij też na propozycje win do http://wineavenue24.pl/ ,mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie, różne wina i sprawdzone propozycje. Każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego.
Odpowiedz
#5
A skoro już o alkoholu mowa, to czy mieliście okazję próbować rumu Angostura? I ja wrażenia? Smakował Wam? Ja piłam Angostura Reserva White, ale chętnie spróbowałabym też innych. A Wy jakie piliście? Który najbardziej Wam smakował?
Odpowiedz
#6
Osobiście preferuję wina musujące Big Grin Moja żona również je bardzo lubi, a spory wybór można znaleźć na stronie https://dom-szampana.com.pl/. Zamawialiśmy stamtąd również szampana na wesele i jak najbardziej polecamy ich oferte.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Sprawdź w ofercie Sklep z winami - mają bardzo dobre wina. Również polskie, ekologiczne i biodynamiczne Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama