Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowa sucha karma i przysmaki dla młodego pieska
#1
Jaką karmę możecie mi polecić, jeśli chodzi o suchą wersję i do tego przysmaki żeby skutecznie go uczyć kolejnych umiejętności które ułatwią nam funkcjonowanie? Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No to w takim razie jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie smacznych i zdrowych karm to tutaj polecam w takim razie zapoznać się z ofertą Empire u których znajdziecie bardzo dobrej jakości naturalne i świeże karmy oparte na mięsie bez drobiu i ziemniaków. Zajrzyj na https://empireshop.pl/karmy-hipoalergicz...i-srednich gdzie sprawdzisz różne opcje dopasowane też dla mniejszych, średnich czy tych większych ras Uśmiech
Odpowiedz
#3
Przede wszystkim trzeba kierować się składem omijając zboża, ziemniaki, drób a opierając ją na świeżym mięsie, suplementach dla lepszego rozwoju kości i też no musi mu smakować żeby się nią chętnie zajadał. Dlatego zgadzam się z poprzednikiem co do Empire, z której sami od kilku miesięcy korzystam i oczywiście polecam
Odpowiedz
#4
Trzeba przede wszystkim patrzeć na skład a nie na markę czy rozpoznawalność danej karmy. Najważniejsze to chyba to, żeby w karmie nie było zbóż, ponieważ są one wręcz niebezpieczne dla zwierzaków na dłuższą metę. A niestety od tych karm gorszej jakości pieski lubią się uzależnić. Ja od siebie mogę polecić karmę z https://www.mojamiska.pl/ mają fajne składy a marka jest transparentna. Dokładnie z ich strony dowiemy się jak wygląda produkcja ich karm.
Odpowiedz
#5
Skoro tak radzicie, to będę musiał ją przetestować. Zobaczymy czy mu posmakuje i jak się będzie czuł Wink
Odpowiedz
#6
My akurat wzięliśmy mieszańca ze schroniska ale i tak staramy się kupować mu dobrą karmę i stawiamy na empire w wersji suchej, hipoalergiczna, z dobrym składem i bazującej na świeżym mięsie w 80%. Dlatego właśnie sobie zajrzyj na https://empireshop.pl/karmy-hipoalergicz.../duze-rasy też plusem jest że są duże paczki, które wychodzą dużo taniej za kilogram Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A skoro już przy takich tematach jesteśmy, to czym kierujecie się zazwyczaj wybierając właśnie jedzenie dla psów? Jakie karmy polecacie? Czy najlepsze są ta, które mają dużą zawartość mięsa, czy niekoniecznie? Znacie się na tym? Jeśli tak, to będę wdzięczna za wszystkie wskazówki, które pomogą mi w wyborze takiej karmy Uśmiech
Odpowiedz
#8
Jasne, że tak. Przecież to Wy jako właściciele powinniście wiedzieć, co będzie najbardziej odpowiednie dla Waszych zwierzaków. Tutaj nie ma co ukrywać, że stosowanie takich rozwiązań jak te zawarte na portalu fajnyzwierzak.pl może być dla nich bardzo przydatne. Najlepiej sami sprawdźcie ten temat.
Odpowiedz
#9
Młody piesek czyli szczeniak? To ja polecam na pewno karmy bez zbóż, szczególnie z John Dog. Znajdziesz ich karmy na https://johndog.pl/kategoria-produktu/pi...a-dla-psa/ . Indyk z łososiem dla przykładu, mój piesek jak był młody ją zajadał najchętniej. Teraz już jesteśmy na karmie dla dorosłych psów ale też jak najbardziej od John Dog.
Odpowiedz
#10
jeśli chodzi o przekąski to fajne ma animal island, mojemu psu kupiłam kiełbaski z sarny, bardzo chętnie je je, przydają się podczas treningów, mój pies zrobi dla nich wszystko Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama