Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy lojalnościowe
#1
Witajcie. Moją jest marketing internetowy, a konkretnie tworzenie skutecznych narzędzi angażowania klientów jak i partnerów biznesowych w markę. Dziś chamiałabym wam w tym zakresie polecić firmę Motivation Direct, która ma w tej dziedzinie ponad 10-letnie doświadczenie: https://motivationdirectma.wixsite.com/motivationdirect

Korzystaliście kiedyś z programów lojalnościowych? A może sami takie rozwiązania stosowaliście w swoich firmach? Jakie są wasze wrażenia z tym związane?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
chetnie sie czegos dowiem...

___
tani catering dietetyczny siedlce
Odpowiedz
#3
Stosuję tego typu rozwiązania cały czas. Podjąwszy współpracę z Interactive Systems wdrożyłem zarówno długofalowe programy motywacyjne dla klientów jak i organizuję jednorazowe akcje typu konkurs czy loteria. Zyski rosną praktycznie z miesiąca na miesiąc, dlatego szczerze polecam zapoznać się z ofertą Interactive Systems: https://interactivesystems.pl/oferta/pro...-sprzedazy . Mój sukces w rozwoju biznesu to w dużej mierze ich zasługaUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama