Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związki w pandemii
#1
Czy odbieracie to podobnie - https://www.erotino.pl/blog/porady/seks-...i-pandemia?
Dla nas to również był test, ale zdecydowanie zdany, wszystko poszło w dobrym kierunku.
Odkryliśmy się na nowo i cieszymy się, że to wszystko poszło w takim kierunku.
Oby podobnie było dalej!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Coś w tym jest Wink
Odpowiedz
#3
Jak najbardziej się zgadzam. To, że ja i mąż dużo więcej przebywaliśmy w domu zbliżyło nas do siebie. Bardzo dobrze mają się nasze relacje intymne. Nawet jestem zadowolona, że zdecydowałam się na antykoncepcję, mam tabletki belara. Dzięki takiej metodzie łatwiej o spontaniczność, kochamy się kiedy chcemy, bez stresu i to jest super.
Odpowiedz
#4
Dla mnie pandemia nic nie zmieniła
Odpowiedz
#5
Ja w czasie pandemii rozstałam się z chłopakiem... nie muszę mówić, że poznanie kogoś jak nie ma za bardzo gdzie wyjść graniczyło z cudem. A miałam oczywiście swoje potrzeby, każdy je ma. Dlatego zainwestowałam w maszynę do seksu w pojedynkę https://sexshop112.pl/146-sex-maszyny . Jak sami widzicie to w tym sexshopie wybór jest naprawdę spory, ja trafiłam jeszcze na promocję.
Odpowiedz
#6
Koniecznie poczytajcie sobie tutaj https://onlinerecepta.pl/prep-czym-jest-...cyjna-hiv/ , zwłaszcza jeśli interesuje was przygodny sex. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Rozejrzyjcie się tam. Można się tam naprawdę sporo dowiedzieć na temat profilaktyki przedekspozycyjnej hiv. Jest tam wiele ciekawych informacji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Przygodny seks? Trzeba koniecznie pamiętać o solidnym zabezpieczeniu. Raz tabletki - ja polecam drovelis bo są nowej generacji i lepiej je toleruje organizm kobiety. Nie wpływają na przykład na wątrobę. A dwa prezerwatywa by chronić się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Odpowiedz
#8
Niestety, ale nie było łatwo wielu parom, dlatego wydaje mi się, że kiedy już się spotkali, często zahamowania poszły w ruch. Słowa 'tabletka dzień po skutki uboczne" były jednymi z najczęściej wyszukiwanych w sieci po opuszczeniu niektórych obostrzeń. Ja się wcale nie dziwię, dla mnie to oczywiste, że ludzie są siebie ciekawi, głodni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama