Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kryptowaluty
#1
Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem, że coraz więcej sklepów zaczyna wprowadzać opcję buy by crypto. To fantastyczna informacja! Nie sądziłem, że ten moment nastąpi tak szybko ale w końcu jest idealny czas na zainwestowanie w kryptowaluty ponieważ już za chwilę można będzie mieć z tego tytułu potężne korzyści!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak się planuje inwestowanie to trzeba poznać wszystkie możliwe opcję a przynajmniej rozważyć jak najwięcej. Też pierw myślałam o kryptowalutach ale ostatecznie wygrały projekty od https://novafinances.pl/
Odpowiedz
#3
Też właśnie zastanawiam się nad inwestycją w BitCoina i chciałbym was zapytać czy warto to zrobić? Uśmiech
Odpowiedz
#4
A jak się w to inwestuje?
Odpowiedz
#5
Ja tego tematu zupełnie nie ogarniam
Odpowiedz
#6
Czy jest możliwość w dalszym ciągu jeszcze na tym coś zarobić? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Cześć, jak radzicie sobie na rynku kryptowalut? Zastanawiam się nad tym, czy wejść na rynek kryptowalut, jednak nie wiem jak się odnajdę. Czy korzystaliście z usług kogoś doświadczonego w tym temacie? Myślę nad zainwestowaniem w bitcoin kurs, ponieważ wydaje się być najmocniejszą walutą, jej wartość stale rośnie.
Odpowiedz
#8
Ja się z tym zupełnie nie orientuję
Odpowiedz
#9
Też do końca nie rozumiem tych rozwiązań Uśmiech
Odpowiedz
#10
Ja również niewiele w tym temacie wiem. Natomiast słyszałam, że rzeczywiście można na tym nieźle zarobić i ludzie rezygnują z pracy etatowej. Osobiście nie jestem do tego przekonana.

___________________________________________
Grabie - zobacz na profesjonalne elewacje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama