Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diagnostyka raka szyjki macicy
#1
Rak szyjki macicy na żadnym z etapów swojego rozwoju niestety nie daje charakterystycznych objawów klinicznych.
Bowiem zależą one od stopnia zaawansowania nowotworu oraz umiejscowienia przerzutów.
Upławy czy krwawienia z dróg rodnych są bardzo często objawami chorób nienowotworowych, ale również są przyczyną najczęstszego zgłaszania się do lekarza ginekologa.
Jeśli szukasz specjalistycznego miejsca, w którym wykfalifikowany personel zdiagnozuje w odpowiedni sposób raka szyjki macicy czy na przykład endometriozę, to koniecznie sprawdź ofertę szpitala Medfemina we Wrocławiu - https://szpital.medfemina.pl/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przede wszystkim warto zadbac o badania profilaktyczne. Ja dowiedzialam sie ze mam wirusa hpv, a nieleczony, wiadomo, ze moze prowadzic do raka szyjki macicy... na szczescie, jestem w trakcie kuracji zelelm papilocare, mam nadzieje, ze zmiany się cofną
Odpowiedz
#3
Dodatkowo bardzo polecałabym wejść sobie na stronę https://solinea.pl/wirus-hpv-czy-to-juz-rak/ , aby przeczytać sobie, czy wirus HPV wiąże się z rakiem szyjki macicy. Myślę, że dzięki temu wiele osób będzie wiedziało, na czym wszystko to polega. Dzięki temu będziecie wiedzieli, czy można temu zapobiegać.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem bardzo ważna jest profilaktyka oraz regularne wykonywanie badań profilaktycznych. Dzięki temu diagnostyka raka szyjki macicy może być stosunkowo szybka, a co za tym idzie szanse na wyleczenie mogą być dużo większe. Tak więc jeśli jeszcze nie wpisaliście do swoich kalendarzy terminów takich badań kontrolnych, warto byłoby to zrobić Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama