Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamper wypożyczalnia
#1
Hej! Wraz ze znajomymi chcemy na przyszły weekend wyjechać w góry i szukamy kamper wypożyczalnia, który pomieści więcej niż 4 osoby. Z góry dziękuję za polecenia
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli poszukujesz komfortowego busa 9 osobowego, ktory będzie idealny na podróż za miasto z rodziną lub przyjaciółmi, to koniecznie sprawdź ofertę firmy Ducato Uśmiech
Mają bardzo duży wybó i naprawdę atrakcyjne ceny Uśmiech
Zobaczcie sami - wypożyczalnia samochodów dostawczych
Odpowiedz
#3
Mnie zdecydowanie nie kręcą takie tematy. Wolę wynająć domek i mieć kuchnię, normalną łazienkę i dużo przestrzeni, szczególnie jeżeli planujesz jechać z większą grupą. Polecam Ci stronę https://www.fajnewczasy.pl/noclegi/wladyslawowo znajdziesz tam noclegi na każdą kieszeń.
Odpowiedz
#4
Nigdy nie miałam okazji wynajmowac kampera i jakoś szczególnie mnie do tego nie ciągnie. Wolę zdecydować się na ofertę przygotowaną przez wypożyczalnia samochodów Poznań , wsiąść wygodnie w samochód, dojechac do miejsca docelowego i spać w wygodnych i komfortowym hotelu. Ale wiadomo, każdy z nas ma inne preferencje Uśmiech

Odpowiedz
#5
Moim zdaniem to na tyle indywidualna rzecz, że każdy powinien samodzielnie decydować, co będzie dla niego najkorzystniejsze. Myślę, że jeśli chodzi o podróż kamperem, to faktycznie mogłoby mieć to sens. Podobno teraz da się znacznie umilić sobie taką podróż, chociażby przy wsparciu odpowiedniego wyposażenia. Czytałem na stronie https://vojo.pl/picnic/ o tym, w jaki sposób mogłyby zadziałać odpowiednio dobrane meble modułowe kuchnia. Co sądzicie na ten temat?
Odpowiedz
#6
A słyszeliście o kapsule mieszkalnej dla samochodów 4x4? Produkuje je ta firma https://azar4.de/ i to jest świetna alternatywa dla kamperów. My mamy akurat samochód terenowy i zastanawiamy się z mężem nad taka kapsułą. Wydaje mi sie, że to naprawdę super opcja dla każdego kto chce podróżować ale nie myśli o kamperze. W kapsule spokojnie zmieszczą się 4 osoby.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama