Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zaparciami
#1
Jak radzicie sobie z zatwardzeniem? Stosujecie raczej naturalne metody, czy leki? Zatwardzenie nie jest niczym przyjemnym. Przy tego typu problemach doskwierają najróżniejsze dolegliwości, a samo wypróżnianie po dłuższym czasie jest bardzo nieprzyjemne, bolesne.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
U mnie zwykle naturalne metody w ogóle nie działają ale mam zawsze tabletki xenna pod ręką więc zaparć się wcale nie boję. Bierzesz tabletkę wieczorem i rano normalnie idziesz do toalety
Odpowiedz
#3
U dziecka na zaparcia stosuje czopki eva qu bambini. Są bezpieczne, działaja miejscowo, nie uzależniają. Działają szybko, bo po kilkunastu minutach zawsze jest efekt. Polecił nam je pediatra, na sytuacje, gdy domowe sposoby nie pomagają.
Odpowiedz
#4
@Tamara ja znam te czopki, ale w wersji dla dorosłych. Ja sama miałam koszmarny problem z zaparciami, z którymi uporaly się czopki. Super są bo działają szybko, ale nie gwałtownie. Po kilkunastu minutach trzeba korzystać z toalety. Bezpieczne i naturalne. Dodatkowo pomagają regulować proces wypróżniania
Odpowiedz
#5
Także u dzieci może wystąpić problem z zaparciami. Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji robić. Polecam Wam blog https://www.nowafarmacja.pl/blog/zatwardzenie-u-dziecka . Tam znajdziecie wiele informacji na ten temat.
Odpowiedz
#6
U nas pomocne przy zaparciach nawykowych córki okazały się czopki, takie specjalne dla dzieci Eva Qu Bambini. Szybki, ale niegwałtowny efekt, bardzo bezpieczne - działają tylko miejscowo, nie uzależniają.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
ja znam czopki evaqu w wersji dla dorosłych. Sama stosowałam gdy cierpiałam na zaparcia. Działają szybko, ale nie gwałtownie. Już do kilkunastu minut trzeba korzystać z toalety
Odpowiedz
#8
czopki musujące są świetne. Bardzo skuteczne i bezpieczne. Działają szybko i miejscowo rozpuszczając masy kałowe dzięki czemu robienie kupy nie sprawia dziecku bólu czy dyskomfortu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama