Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fotowoltaika
#1
Cześć, interesuje mnie taka sprawa — czy fotowoltaika nowy targ ma jakieś przeciwskazania? Mam pewne obawy, w związku z położeniem mojego domu, a bardzo chciałabym zacząć korzystać z energii słonecznej. 
Dużo prądu u nas idzie. Czy jeśli napiszę do jakieś firmy, to szczerze odpowiedzą na moje pytanie? Promocje z tej strony bardzo mnie zachęcają https://sezam.net.pl
Wolę jednak zapoznać się z waszym doświadczeniem, zanim się do nich odezwę Uśmiech
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja bym się na twoim miejscu po prostu umówiła z doradcami od https://www.edisonenergia.pl/ - i wszystko z nimi na spokojnie omówiła, dopytała itd. To najrozsądniejsza opcja
Odpowiedz
#3
Witajcie, dyskutowałam ostatnio z przyjaciółką na temat fotowoltaiki. Niestety nie miałam zbytnio dużego pojęcia na ten temat i postanowiłam dowiedzieć się nieco więcej. Trafiłam na stronę https://inverter.com.pl/fotowoltaika-ins...-warszawa/ , gdzie znajdziecie pełno informacji na ten temat. Osobiście dowiedziałam się, że jest to bardzo ekologiczna inwestycja, która, pomimo zainwestowania większej gotówki, zwraca się po kilku latach. Firma, na którą trafiłam posiada w swojej ofercie jak najlepsze materiały od jednych z lepszych producentów, dlatego warto zawrzeć z nimi współprace.
Odpowiedz
#4
Jeśli szukasz dobrej firmy, żeby nie tylko wykonała ci instalację fotowoltaiczną, ale także wszystko dobrze przeliczyła, i wytłumaczyła, to skontaktuj sie z firmą Mulitsolar - http://multi-solar.pl/. Oczywiście takie konsultacje są bezpłatne, a wszystko fajnie ci przedstawią, zrobią symulację działania takiej instalacji u ciebie i będziesz mógł spokojnie podjąć decyzję. A wiadomo, że fotowoltaika to przyszłość i jeśli tylko panele będą prawidłowo dobrane i zamontowane, to będzie to bardzo korzystna inwestycja.
Odpowiedz
#5
Też w końcu nadszedł czas, gdy zdecydowaliśmy się na montaż paneli, bo nie mamy wątpliwości, że to najlepsze co można obecnie zrobić, by obniżyć rachunki za prąd i nie bać się podwyżek. Co do wyboru firmy, to trochę to trwało, przejrzeliśmy wiele ofert i w końcu zdecydowaliśmy się na Revolt Energy https://www.revoltenergy.eu/ - jako że mają obecnie najlepszą ofertę. Bardzo dbają o wysoką jakość swoich usług. Oferują panele, które są poddane weryfikacji na etapie produkcji, transportu i montażu. Mają szeroki asortyment modułów fotowoltaicznych (różne rozmiary i różne moce). I jako jedyny w Polsce tego typu firma oferują odbiór panel po okresie gwarancji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości