Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tworzenie stron
#1
Tworzenie stron Kraków - Współpracowaliście kiedyś z jakąś firmą i możecie podzielić się opinią?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Niestety nie współpracowałem i też nie bardzo znam się na tworzeniu stron internetowych, więc za bardzo Ci nie pomogę.
Odpowiedz
#3
Jakie strony macie?

__
Hds Katowice
Odpowiedz
#4
A czemu z Krakowa? Porównaj raczej ceny, bo firm, które robią dobre strony www jest wiele. Z tego co wiem to np. firma Internetowe strony www z Łodzi ma dobre ceny stron www. Tutaj można sprawdzić https://stronywww-lodz.pl/cennik-stron-i...www-2019-r . Kompleksowo podchodzą do tematu - od projektu, po realizację. Solidni, a efekty możecie sprawdzić w portfolio.
Odpowiedz
#5
Ja też uważam, że liczy się doświadczenie agencji i ich wiedza. Stronę www z powodzeniem można zrobić na odległość wiec warto wybierać najlepszych. Ja mogę Ci zostawić namiar na agencję Codefia z Warszawy. Rzuć okiem tu https://www.codefia.pl/. Ludzie z wiedzą, doświadczenie, kreatywnym podejściem do każdego zlecenia. Ich strony trzymają poziom estetyczny, merytoryczny i funkcjonalny.
Odpowiedz
#6
Czy firmy które tworzą strony internetowe zajmują się również ich prowadzeniem i aktualizacjami?


___________
platforma sklepu internetowego
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Tak, najczęściej można zakupić pakiet usług, które pozwalają na opiekę przez webmastera nad stroną którą stworzył Uśmiech
Odpowiedz
#8
Najważniejsze, żeby strona była dobrze zaprojektowana
Odpowiedz
#9
Faktycznie samo tworzenie stron jest bardzo ważne, ale myślę, że również warto jest wiedzieć czy sklep na wordpressie będzie dobrym rozwiązaniem. Ja jestem zdania, że jak najbardziej jest to coś niezwykle istotnego i właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznawania się z takimi rozwiązaniami.
Odpowiedz
#10
Co do Wordpressa to myślę że to świetny pomysł aby w nim stworzyć stronę internetową Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama