Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd rocznicowy
#1
Witam, chcielibyśmy z chłopakiem pojechać na Mazury z okazji 5 rocznicy. Znajome wspomniały mi o Gościńcu Wierzbowianka zachwalając widoki z tarasu oraz podkreślając, że panuje tam bardzo romantyczna atmosfera. Do tego mają jacuzzi i saunę w cenie. Brzmi jak idealne miejsce, czy ktoś z Państwa tam był?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Może sobie kupisz coś na https://lovita.pl/collections/zmyslowe-stroje ? Wydaje mi się że taki wyjazd to jest świetna okazja na nowy komplet bielizny!
Odpowiedz
#3
A może sprawdźcie sobie ofertą dostępną na https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. Są tam bardzo fajnej jakości czartery jachtowe do Grecji i nie tylko. Jak dla mnie super sprawa, można sobie porządnie odpocząć Wink. Sprawdza się to bardzo dobrze moim zdaniem.
Odpowiedz
#4
Ja w ramach rocznicy postanowiłam wykupić nam wycieczkę w Konsorcjum.pl. Jako że oboje jesteśmy aktywnymi ludźmi, wybór padł na podróż pod tytułem "Mozaika Gruzji". Jestem bardzo podekscytowana, program jest okazały i bardzo napięty - zobaczymy wiele pięknych i niespotykanych miejsc. Zawsze na wakacje wybieramy to biuro podróży, wiec wiem, że przewodnicy to pasjonaci, i przekażą wiele ciekawych i nieszablonowych informacji.
Odpowiedz
#5
Ja ze swojej strony bardzo polecam Itakę - ogromne doświadczenie, ponad 9 mln zadowolonych klientów i nr 1 na polskim rynku. W te wakacje lecę z nimi bezpośrednim lotem Dreamlinerem na Zanzibar i już nie mogę się doczekać.
Odpowiedz
#6
Może nie Mazury, ale polecam polecieć w troszkę inne rejony świata. Oferty Last minute z biura podróży Itaka, prezentują się super cenowo Uśmiech. Ja skusiłem się na wczasy w Czarnogórze w Boutique Hotel Square by Aycon. Kameralny hotel z tylko 30 pokojami. Stylowy oraz nowoczesny z tarasem i basenem krytym z widokiem na morze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Co prawda, miejsce, które polecę, nie jest na Mazurach, ale warto rozważyć pobyt rocznicowy w hotelu https://grandchotowa.pl/ w Dębicy. Piękne pokoje, doskonała kuchnia i intymna atmosfera - według mnie to idealny przepis na romantyczny wypad we dwoje Uśmiech
Odpowiedz
#8
My z okazji naszej rocznicy polecieliśmy na City Break do Włoch z biurem Konsorcjum.pl. Wybraliśmy hotel, który był świetna bazą wypadową do zwiedzania Rzymu. Jesteśmy miłośnikami architektury, więc zwiedziliśmy istotne dla nas miejsca. Oprócz tego spróbowaliśmy dużo pyszności, spacerowaliśmy i cieszyliśmy się sobą offline. Super doświadczenie <3
Odpowiedz
#9
Takim ciekawym pomysłem na wyjazd okolicznościowy, jak właśnie rocznica, okrągłe urodziny czy inny jubileusz, może być wypad do SPA. W Polsce jest wiele wspaniałych hoteli z szeroką ofertą spa, zarówno nad morzem, jak i w górach oraz miejscowościach uzdrowiskowych. Przykładem takiego hotelu może być https://www.malinowydwor.pl/ - z tego co można zobaczyć na ich stronie, to mają szeroką ofertę zabiegów SPA, a także basen, kilka saun czy tepidarium.
Odpowiedz
#10
Podczas mojej wędrówki po sieci natknąłem się na taki fajny serwis z ogłoszeniami. To nie były standardowe strony randkowe, raczej taki kącik, gdzie ludzie wymieniali się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Przeglądałem różne ogłoszenia, ale jedno rzuciło mi się w oczy - było napisane w taki zabawny i kreatywny sposób. Nieznana autorka opowiadała o swojej miłości do górskich wędrówek i rowerowych podróży. Mój zachwyt był niemal natychmiastowy.

Zdecydowałem się odpowiedzieć na to ogłoszenie, bo czemu nie? Wydawało mi się, że wspólne zainteresowania to świetny punkt wyjścia do rozmowy. Po kilku wiadomościach dowiedziałem się, że ta tajemnicza autorka nazywa się Anna. Okazało się, że mamy sporo wspólnych pasji i zainteresowań, a nasze rozmowy zaczęły nabierać coraz bardziej osobistego charakteru. Ogłoszenia towarzyskie

Po paru tygodniach Anna zaproponowała, żebyśmy się spotkali. To było odważne posunięcie, ale oboje czuliśmy, że chcemy się zobaczyć twarzą w twarz. Wybraliśmy malutką kawiarenkę w okolicy, gdzie mogliśmy kontynuować nasze fascynujące rozmowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama