Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd rocznicowy
Witam, chcielibyśmy z chłopakiem pojechać na Mazury z okazji 5 rocznicy. Znajome wspomniały mi o Gościńcu Wierzbowianka zachwalając widoki z tarasu oraz podkreślając, że panuje tam bardzo romantyczna atmosfera. Do tego mają jacuzzi i saunę w cenie. Brzmi jak idealne miejsce, czy ktoś z Państwa tam był?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Może sobie kupisz coś na https://lovita.pl/collections/zmyslowe-stroje ? Wydaje mi się że taki wyjazd to jest świetna okazja na nowy komplet bielizny!
Odpowiedz
A może sprawdźcie sobie ofertą dostępną na https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. Są tam bardzo fajnej jakości czartery jachtowe do Grecji i nie tylko. Jak dla mnie super sprawa, można sobie porządnie odpocząć Wink. Sprawdza się to bardzo dobrze moim zdaniem.
Odpowiedz
Ja w ramach rocznicy postanowiłam wykupić nam wycieczkę w Konsorcjum.pl. Jako że oboje jesteśmy aktywnymi ludźmi, wybór padł na podróż pod tytułem "Mozaika Gruzji". Jestem bardzo podekscytowana, program jest okazały i bardzo napięty - zobaczymy wiele pięknych i niespotykanych miejsc. Zawsze na wakacje wybieramy to biuro podróży, wiec wiem, że przewodnicy to pasjonaci, i przekażą wiele ciekawych i nieszablonowych informacji.
Odpowiedz
Ja ze swojej strony bardzo polecam Itakę - ogromne doświadczenie, ponad 9 mln zadowolonych klientów i nr 1 na polskim rynku. W te wakacje lecę z nimi bezpośrednim lotem Dreamlinerem na Zanzibar i już nie mogę się doczekać.
Odpowiedz
Może nie Mazury, ale polecam polecieć w troszkę inne rejony świata. Oferty Last minute z biura podróży Itaka, prezentują się super cenowo Uśmiech. Ja skusiłem się na wczasy w Czarnogórze w Boutique Hotel Square by Aycon. Kameralny hotel z tylko 30 pokojami. Stylowy oraz nowoczesny z tarasem i basenem krytym z widokiem na morze.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Co prawda, miejsce, które polecę, nie jest na Mazurach, ale warto rozważyć pobyt rocznicowy w hotelu https://grandchotowa.pl/ w Dębicy. Piękne pokoje, doskonała kuchnia i intymna atmosfera - według mnie to idealny przepis na romantyczny wypad we dwoje Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Linki użytkownika

Reklama