Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama w internecie
#11
Też uważam, że pozycjonowanie strony jest dobrym rozwiązaniem. Sam to sprawdziłem i jestem mega zadowolony z efektów pracy. Współpracuję z https://www.granker.pl/ i mogę polecić w 100%.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Obecnie reklama w internecie i dobrze zoptymalizowana, responsywna strona internetowa to podstawa każdego biznesu. Jednak strategia marketingowa powinna zostać dokładnie przemyślana i profesjonalnie realizowana. Dlatego warto powierzyć to zadanie agencji interaktywnej, której doświadczenie i specjalistyczna wiedza pracowników pozwoli na osiągnięcie pożądanych efektów.
Odpowiedz
#13
Internet to świetne miejsce aby znaleźć wszystko co może ułatwić nam życie. Ja ostatnio widziałam takie pasy https://smartkidbelt.com/ i wygląda na to że jest to świetny zamiennik fotelików. Jedyne ograniczenie to wiek dziecka które musi mieć powyżej 5 lat żeby mogło użytkować fotelik.
Odpowiedz
#14
ja korzystałem z usług poznańskiej firmy SEO - Antygen. Znaczący wzrost ruchu na moim sklepie internetowym, pozycja utrzymuje się od dłuższego czasu. Polecam firmę Antygen z Poznania w kontekście pozycjonowania i reklamy. https://www.antygen.pl/
Odpowiedz
#15
Taki marketing w sieci musi być przede wszystkim dobrze zrobiony. W innym przypadku przyniesie odwrotny skutek. Dlatego najlepiej zgłosić się w tej kwestii do sprawdzonej agencji interaktywnej, na przykład eMedia: https://emedia.com.pl/. Jestem pewna, że będziecie z nich zadowoleni.
Odpowiedz
#16
Mi pomogła agencja marketingowa kraków. Zaproponowała mi kampanie social media kraków oraz kampanie sem kraków i to był strzał w dziesiątkę. Teraz mój sklep internetowy jest bardziej widoczny w sieci, sprzedaż znacznie wzrosła.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
A może trzeba stworzyć jakaś profesjonalną stronę internetowej Twojej firmy. Dobrze by było to zlecić fachowcom, np. firmie Evolve Tworzenie stron internetowych . Oni także zoptymalizują stronę pod kątem SEO. Dzieki temu, Twoja strona będzie wyskakiwać w wysoko w wynikach wyszukiwania.
Odpowiedz
#18
Co do reklamy w internecie to wykorzystałam już chyba wszystkie sposoby Big Grin Teraz stawiam na inne formy reklamy i zdecydowałam się na gadżety dla klientów z moim logiem Uśmiech Znajoma wczoraj poleciła mi firmę Adpen, to znany polski producent długopisów. Myślicie, że to byłaby dobra forma reklamy? Chcę docenić tych, którzy skorzystają z mojej oferty takim małym gratisem Wink
Odpowiedz
#19
cześć zastanawiam się na co najbardziej zwrócić uwagę podczas wdrożenia Magento 2 słyszałem że jest kilka ciekawych tricków które pozwolą przejść cały proces dużo bardzie płynnie. Zależy mi na dużo stabilniejszej pracy sklepu oraz jak najkrótszym przestoju, jest to biznes który ma zarabiać a każda godzina przestoju może zniechęcić nowych ale i obecnych klientów. Będę wdzięczny za porady i sugestie. Jestem też ciekaw jakie duże firmy korzystają z tego silnika, słyszałem że sprawdza się on też w dużych wdrożeniach.
Odpowiedz
#20
Brzmi naprawdę dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama