Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angielski dla pierwszoklasity
#1
Dzień dobry, moja córka w tym roku poszła do klasy 1. Radzi sobie - póki co - bardzo dobrze. Chciałabym posłać ją na dodatkowy angielski, by poszerzyć jej wiedzę i dać jej większe możliwości w przyszłości. I teraz moje pytanie - czy lepiej posłać ja na grupowe zajęcia do szkoły językowej, czy może poszukać korepetytora, który będzie indywidualnie z nią omawiać materiał? Aktualnie córka nie ma problemu z materiałem, poza tym - dużo tego nie ma, więc nie wiem, czy jest sens brać/szukać jakiejś studentki czy innego korepetytora?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Fajnie, że już od najmłodszych lat dbasz o edukację Twojego dziecka. Poszukaj dobrej szkoły językowej dla Twojego pierwszoklasisty. Na stronie: https://www.grudziadzinfo.pl/czym-sie-ki...la-dzieci/ jest wpis, który na pewno Ci w tym pomoże.
Odpowiedz
#3
Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu przede wszystkim o to, byście byli w stanie jak najlepiej dobrać odpowiednie kursy językowe pod kątem Waszych potrzeb. Wiem, że w takich miejscach jak https://www.radio.bialystok.pl/materialy.../id/203749 jesteście w stanie znacznie skuteczniej poradzić sobie z nauką języka, więc warto byłoby tam zajrzeć.
Odpowiedz
#4
Przede wszystkim trzeba jednak wybrać dobrą i sprawdzoną szkołę językową, dlatego jak najbardziej warto zajrzeć do http://www.torun.com.pl/index.php?akcja=art_zobacz&art_id=6631&id_news=77513 , ponieważ dostępnych jest tutaj wiele informacji na temat dobru szkoły, więc jestem pewny, że będziecie zadowoleni z wyboru
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości