Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oklejanie witryn
#1
Cześć, mam taką sprawę. Prowadzę niewielki sklep na starówce i pomyślałam, że oklejanie witryn to super pomysł na reklamę. Nie wiem tylko czy jest to wystarczająco opłacalne, dopiero zaczęłam rozkręcać biznes. Myślicie, że to dobry pomysł na początek? Albo może polecicie mi firmę, która ma w ofercie oklejanie witryn w dobrej cenie? Dzięki za odpowiedzi  Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Pewnie, że to dobry pomysł na reklamę. Ludzie są wzrokowcami i zapamiętują takie reklamy. Także warto wyróżnić się na tle konkurencji. Nie wiem skąd jesteś, ale znam firmę, która wykonuje oklejanie witryn Wrocław. Tutaj https://www.vizer.pl/oferta/oklejanie-witryn/ masz ich ofertę. Rzetelni, dokładni i terminowi. Tak atrakcyjnie wykonana witryna z pewnością przyciągnie klientów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama