Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
filmy
#11
Na youtubie masz pełno filmików ale również filmów, ja osobiście lubie komedie więc jeżeli będziesz miał gorszy humor to możesz sobie odpalić
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Tutaj jest cała lista stron, na których można oglądać filmy za darmo - https://www.sn2.eu/rozrywka/film/18863-f...ladac.html Ja najczęściej korzystam z Playera.
Odpowiedz
#13
A mnie ostatnio zainteresowało kręcenie filmików Big Grin Nie to, żebym zaraz influencerką chciała zostać, ale tak sobie pomyślałam, że to nawet zabawne. Można przecież zrobić z tego fantastyczne rodzinne pamiątki. Na przykład zabawne filmiki z gafami naszych dzieciaków Big Grin Odkryłam nawet fajne programy do obróbki takich filmików https://panwybierak.pl/blog/obrobka-vide...-programy/
Kiedyś będą nawet niezłym materiałem do szantażu Big Grin
Odpowiedz
#14
Uwielbiam oglądać filmy, można powiedzieć że jestem prawdziwą kinomaniaczką Uśmiech Teraz przede mną festiwal filmów dokumentalnych, a dokładnie 17 już edycja Millennium Docs Against Gravity . Już 7-13 września br. jestem obecna w Lublinie w Kinie Centrum Spotkania Kultur.
Odpowiedz
#15
Ja szaleję za oglądaniem filmów w kinie. Nic nie zastąpi tego klimatu kinowego. Szczególnie warto odwiedzić kino w jankach koło warszawy. Bardzo dbają tutaj o swoich klientów, kino jest schludne i ma wygodne siedzenia, a do tego możesz przy okazji udać się na shopping ;D
Odpowiedz
#16
Jest tego dużo, bardzo dużo oczywiście. Ja to mam Netflxa więc też nie ma problemu ze znalezieniem dobrego filmu, a serialu to już tym bardziej przecież. Bardzo ważny jest dobry telewizor, myśleliście o zmianie swojego na nowy? Jak miałabym coś polecać to na pewno LG albo Samsung. Zobaczcie sobie ten model Samsung QLED QE55Q80A, myślę, że będzie spoko.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
często zaglądam na player jak szukam jakiegoś filmu, mają dużą bazę różnych gatunków, co piątek wrzucają nowe, zawsze coś dla siebie znajdę
Odpowiedz
#18
Niestety ja już obejrzałem bardzo dużo filmów i nic więcej ciekawego dla Mnie tam nie ma. Uśmiech
Odpowiedz
#19
Moim zdaniem kluczem w tym zakresie może być wykorzystnie jak najbardziej korzystnych rozwiązań. Przecież w Polsce mamy wiele profesjonalnych miejsc, gdzie bylibyście w stanie przygotować takie filmy. Na stronie https://krakrafilms.com/ sami możecie zdobyć w tym temacie więcej informacji. Moim zdaniem warto mieć to na uwadze, bo w końcu w zależności od jakości wykonanego spotu, możę zależeć ocena Waszej firmy.
Odpowiedz
#20
Czasami największym problemem jest znalezienie odpowiedniego filmu w internecie. Aby go znaleźć, wystarczy poszukać go w odpowiedniej wyszukiwarce. W taki sposób udało mi się znaleźć film, którego szukałam od dawna. Na stronie: https://vodfilmy.pl/filmy-online/west-side-story/ jest on dostępny. Właśnie dlatego polecam tą wypożyczalnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama