Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
remont
#21
Ja kupiłam mieszkanie do remontu na licytacji spółdzielczej. Oczywiście było ono całkowicie do remontu dlatego zdecydowałam się na remonty i wykończenia wnętrz, usługi remontowe Poznań: https://www.remonty.w.poznaniu.pl/ . Teraz cieszę się naprawdę nowoczesnym apartamentem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jeżeli szukacie porad dotyczących aranżacji Waszych wnętrz, to osobiście mogę Wam polecić interesujący artykuł na stronie http://www.inspirationstudio.pl/listwa-l...zwiazania/ . Sam skorzystałem z tych porad i bardzo mi to pomogło.
Odpowiedz
#23
Warto zadbać o dobrej jakości aranżacje. Znacie może https://visionstudio.com.pl/? Tam dostępne są bardzo fajne usługi związane z tworzeniem wnętrz. Mają w tym sporo doświadczenia. Według mnie warto sprawdzić ich portfolio. Widać, że mają duży talent i bardzo fajny gust jeżeli chodzi o tworzenie ładnych aranżacji.
Odpowiedz
#24
Przeprowadzasz remont i będziesz  wymieniał instalację centralnego ogrzewania w swoim domu? Nie zapomnij o otulinie z wełny dzięki której skutecznie będziesz zaizolować wszelkie rury od  centralnego ogrzewania.
Odpowiedz
#25
Teraz gdy remontowaliśmy u nas w domu to doskonale sprawdziła się farba hydrofobowa dulux cena . Powiem wam, że wygląda naprawdę fantastycznie, więc to był dobry wybór.
Odpowiedz
#26
Mamy dziś mnóstwo możliwości i warto o tym wiedzieć, by nie wpaść w spiralę tego, co nie pasuje nam i nie jest dla nas dobre. Stąd po prostu emalie ftalowe ja poznaję. Ich jakość, zastosowanie i tak dalej. Moim zdaniem to się mega mi sprawdzi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Jeśli szukacie dobrej białej farby, czy to do malowania ścian czy sufitów, to polecam śnieżke eco. Bardzo fajna matowa, akrylowa farba, którą bardzo dobrze się maluje i która jest hipoalergiczna. Jest śnieżnobiała, bardzo ładnie się prezentuje.
Odpowiedz
#28
A kiedy ściągać taśmę malarską podczas malowania? Tak, żeby odcięcie było równe, żadnych zacieków i też farba nie przykleiła się za mocno? Mierzycie jakoś czas czy robicie to na oko? No i ile farba powinna podeschnąć żeby w ogóle taką taśmę przykleić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama