Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolnictwo
#1
Jestem niesamowicie zadowolony bo wreszcie skorzystałem z bardzo dobrej oferty części do maszyn rolniczych . Jestem pewny na 100 procent, że bardzo dużo osób z tej oferty skorzysta.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Rolnictwo to dochodowa branża, ale trzeba stale w coś inwestować. Ja w przyszłym roku powiększam oborę dla bydła mięsnego https://fastkrakow.pl/budowa-obory-dla-k...sze-kroki/ . To duża inwestycja ale na pewno się zwrócić. Teraz jest o tyle prościej, że wszystkie budynki gospodarcze można wcześniej zaprojektować tak, by były funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu a także komfortowe dla zwierząt gospodarskich.
Odpowiedz
#3
Posiadam własne gospodarstwo, zdaję sobie sprawę jak ważne jest ochrona roślin. Polecam Wam http://modulartech.pl/3-choroby-grzybicz...rawy-zboz/ , jest to strona na której zostały opisane grzyby które mogą zaatakować zboża. Zapoznajcie się z artykułem dostępnym na stronie.
Odpowiedz
#4
Korzystając z okazji że rozmawiamy o rolnictwie, chciałabym się was zapytać, czy wiecie gdzie mogłabym dostać nawozy mikroelementowe? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, więc jeżeli macie do polecenia jakiegoś dobrego producenta, to byłabym bardzo wdzięczna.
Odpowiedz
#5
Dla mnie rolnictwo to jest moja praca i jestem przekonany, że bardzo istotną sprawą jest również to aby wiedzieć o nim jak najwięcej. Zachęcam zdecydowanie do przeczytania fajnego wpisu https://czestochowanews.pl/2019121625948...-rolnictwa ponieważ to jaka będzie zima ma na pewno duży wpływ na prognozę dla naszego rolnictwa.
Odpowiedz
#6
Rolnictwo to bardzo szeroki wątek. W Polsce na przykład funkcjonuje bardzo wiele gospodarstw rolnych nastawionych na produkcję krowiego mleka - któż z nas na codzień go nie spożywa w różnej postaci? Wokół tych gospodarstw funkcjonuje cała rozbudowana infrastruktura - na przykład tego typu firmy oferujące maty legowiskowe https://centrumrolnictwa.pl/wyposazenie/...gowiskowe/ dla krów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zastanawiam się właśnie nad zakupem paru hektarów pola i założeniem gospodarstwa rolnego. Obecnie zapoznaje się z cenami ciągników rolniczych, głównie fastrac bo chyba są najefektywniejszym sprzętem na rynku. Do prowadzenia gospodarstwa rolnego trzeba jakieś pozwolenia czy coś? Big Grin
Odpowiedz
#8
Kombajny zbożowe Massey Ferguson cieszą się dużą popularnością. Jakie modele uważacie za najlepsze - Massey Ferguson Activa, Activa S, Beta czy Ideal?
Odpowiedz
#9
Na pewno tak, nie można też zapomnieć o firmie john deere opinie o ich maszynach są bardzo dobre to muszę przyznać. W rolnictwie automatyzacja, wsparcie tego typu maszynami, urządzeniami rolniczymi jest wręcz konieczne do sprawnej, opłacalnej pracy co nie.
Odpowiedz
#10
Muszę przyznać, że sama od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się rolnictwem i szukałam w sieci informacji na temat tego, jak powinna wyglądać uprawa pszenicy. Nie chciałam na początku zrobić jakiś karygodny błędów, więc wolałam się doinformować, zanim cokolwiek zacznę działać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama