Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca zdalna
#31
(18.11.2021, 14:31)Lena99 napisał(a): Cześć, pracuję zdalnie i pomyślałam o tym, żeby pojechać z Itaką na Workation. To wakacje, podczas których biuro daje dobre warunki do pracy zdalnej, a po godzinach można wypoczywać. Myślałam o tym, żeby wyjechać na Teneryfę. Co o tym sądzicie?

Ja zdecydowałam się połączyć swoją wymarzoną podróż na Hawaje z pracą zdalną. Wybrałam się z biurem podróży Konsorcjum.pl i to był strzał w 10! Dobra lokalizacja w spokojnej części Waikiki, pokój z aneksem kuchennym - warunki przyjazne pracy jak i odpoczynkowi po niej.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Szczerze mówiąc ja myślę o tym by postawić na uproszczony kosztorys
Odpowiedz
#33
Sam zastanawiam się właśnie nad https://oscbr.pl/ . Podobno jest to dobre rozwiązanie, które usprawnia współpracę z klientami, dodatkowo system jest też bardzo prosty w obsłudze
Odpowiedz
#34
Ja pracuję w https://phinance.pl/kariera/. Nie miałam doświadczenia, ale to nic nie szkodzi, bo firma zapewnia szkolenia, dzięki czemu szybko można ogarnąć swoje obowiązki. Oprócz dobrych zarobków spełniam się w tej pracy, co doceniam, bo jest to dla mnie mega ważne Uśmiech
Odpowiedz
#35
Wyjazd do Hotelu Śnieżnik z Konsorcjum.pl to był strzał w dziesiątkę! Lokalizacja hotelu pozwoliła nam na łatwe zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej, a przy tym standard i cena były na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie można w pełni odpocząć i cieszyć się urokami okolicy. Polecam każdemu, kto szuka miejsca do odpoczynku nawet pracując zdalnie, a do tego wszystko w atrakcyjnych cenach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama