Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła policealna.
#21
Ja uczyłam się w tej szkole: https://szkoly-medyczne.eu/ 2 lata, na kierunku technik administracji. Wielu wspaniałych nauczycieli, wiele wydarzeń, z calego serca bardzo polecam.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Teraz czasem bardziej się takie szkoły opłacają, niż studia
Odpowiedz
#23
Jeżeli będziecie potrzebować książek do szkoły policealnej, lub zeszytów ćwiczeń, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/wczoraj-i-dz...23387.html gdzie znajdziecie fantastyczną księgarnię internetową. Wydaje mi się, że znajdziecie tam podręczniki oraz książki dużo taniej, niżeli u konkurencji.
Odpowiedz
#24
Teraz praktyczne kwalifikacje są w cenie. Warto więc wybierać szkoły i kierunki, które dadzą nam wymierne korzyści w przyszłości. Wiem, że na przykład na elektryków jest spore zapotrzebowanie. Nie każdy ma takie umiejętności i uprawnienia. Ale są na rynku szkoły jak ta https://www.zawodelektryk.pl/technik-ele...rs-online/ , gdzie kurs technika elektryka można ukończyć szybko i w dodatku online. Moim zdaniem to świetna i przyszłościowa opcja.
Odpowiedz
#25
Podręczniki możecie też zamówić tutaj https://www.gandalf.com.pl/podreczniki/ Bardzo fajny wybór i ceny moim zdaniem są ok. Te podręczniki jakie my potrzebowaliśmy są dostępne wszystkie a to się rzadko zdarza.
Odpowiedz
#26
Szkoła policealna to dla mnie był najlepszy wybór na edukację po ukończeniu szkoły średniej. Chciałam w ciągu dwóch lat zyskać zawód, czułam że 5 lat studiów to nie dla mnie. Ze szkół wybrałam https://www.profesjaedukacja.pl/ w Warszawie. Przekonały mnie pozytywne opinie, wysoki poziom kształcenia, lokalizacja także. I przede wszystkim szeroki wybór kierunków, prowadzą także liceum ogólnokształcące dla dorosłych.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
(13.03.2019, 15:35)kongo napisał(a): Zastanawiam się nad pójściem do szkoły policealnej. Nie jestem tylko pewna co do kierunku studiów. Czytałam, ze ten https://sei.edu.pl/produkt/technik-rachunkowosci/  jest bardzo przyszłościowy. Myślicie, ze to dobry pomysł?

Świetną ofertę edukacyjną ma Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Moja siostra chodzi tam na kierunek technik usług kosmetycznych i jest bardzo zadowolona!
Odpowiedz
#28
Ja z kolei wam powiem, że w Warszawie dobra szkoła policealna mieści się na Noakowskiego - w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 https://cku1.edu.pl/strona/szkola-policealna Macie u nich kilka kierunków do wyboru - opiekunka środowiskowa, technik bhp i technik administracji. Zrobiłem u nich technika bhp i jestem w 100 % zadowolony z tej szkoły, solidnie tam uczą, poziom jest wysoki.
Odpowiedz
#29
Witam, juz niedlugo moje dzieci wylatują z gniazda. Szukają szkoly językowej poza miejscem zamieszkania,dlatego zastanawiamy sie teraz nad wyborem internatu. Co sądzicie o tych http://efc.edu.pl/programy/horyzonty/map...tow-i-burs ? Czy waszym zdaniem fajnie mieszka sie w bursach?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości