Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okulista
#1
Hej, chciałabym iść do okulisty jeszcze w grudniu - polecono mi OkoAkcent, ponieważ ma bliskie terminy i dużo dobrych opinii - ktoś może był?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja niestety nie korzystam z ich usług. Natomiast w miarę szybko umówisz się na wizytę w klinice https://blikpol.pl/opinie . Myślę, że na wizytę u dobrego specjalisty warto poczekać nawet kilka dni.
Odpowiedz
#3
Kompleksowe usługi okulistyczne na pewno znajdziecie pod tym adresem: https://okw.com.pl/ . Moim zdaniem warto przejrzeć ofertę tej firmy, ponieważ zajmują się wieloma aspektami związanymi z tą dziedziną. Jeśli szukacie jakościowego specjalisty od wzroku, to warto do nich zajrzeć.
Odpowiedz
#4
Dobry okulista jest na wagę złota
Odpowiedz
#5
Ja też sugeruję się opiniami zanim wybiorę się do okulisty. Zwłaszcza szukałam opinii jak się przeprowadziłam do innego miasta. Na DBAM O OCZY sprawdzałam też jak warto na codzień wspomagać wzrok aby jak najdłużej był odpowiednio ostry, abyśmy nie musieli nosić coraz mocniejszych okularów, walczyć z podrażnieniami podczas pracy przy komputerze.
Odpowiedz
#6
Zawsze warto zasugerować się opinią innych dlatego mogę wam polecić https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku . Wybitni specjaliści. Zdecydowanie godni polecenia. Zobaczcie sami.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Tam szczerze mówiąc, nigdy nie byłam.  Ale byłam u wielu lekarzy, gdy rozpoczął się mój problem z okiem. Sytuacja była bardzo poważna i w końcu potrzebowałam operacji, podczas której moja gałka oczna musiała zostać usunięta. To był ciężki cios dla mnie, ale miała wsparcie rodziny i od razu miałam także użyty konformer okulistyczny Next Eye, dzięki któremu tkanki mogły się prawidłowo goić i nie przywierały do oka. Później miałam już wszczepioną epiprotezę gałki ocznej też z tej firmy. Ich produkty są bardzo dobrej jakości, z powierzchnią ochronną. Protetyk Next Eye Prosthesis z Chorzowa zdecydowanie jest godny polecenia. Ich oferta jest szeroka, takie protezy i komformery wykonują dla pacjentów w każdym wieku.
Odpowiedz
#8
A my znaleźliśmy ostatnio okulistę dla zwierząt . Gabinet COWE oferuje taką usługę a w tym momencie okazało się to dla nas niezbędne. Udzielili nam pomocy na tym polu , zapewniając stosowne badania i pomoc dla zwierzaka, który niestety cierpiał. Smutny
Odpowiedz
#9
A czy ktoś z Was cierpi na światłowstręt? Jak sobie z tym radzicie? Byliście u okulisty i jaką postawił diagnozę? Ja coraz częściej mam światłowstręt połączony z bólem głowy. Lekarz rodzinny mówi, że to migrena ale nie jestem co do tego przekonana. Jak Wy sobie z tym radzicie?
Odpowiedz
#10
Każdy okulista czy chirurg okulistyczny powinien używać  chusteczki dezynfekcyjne https://www.mdt.pl/produkt/chusteczki-de...ept-wipes/ .   Łatwe w stosowaniu, umożliwiają szybką dezynfekcje wszystkich dostępnych na rynku rzeczy, które są potrzebne do pracy okulisty. Sami zobaczcie jak to działa .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama