Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paznokcie
#1
Czy polecacie jakiś dobry salon kosmetyczny, gdzie będę mogła zrobić hybrydowe paznokcie Wieliczka ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja póki co odpuściłam sobie wizyty w salonie, ostatnie stylizacje nie wyszły mi na dobre i teraz rob ię sobie kurację odżywczą by poprawić ich kondycję. Uzywam kultowej już 8w1 total action z Eveline Cosmetics. Nie dośc, ze działa jak obiecuje producent to jeszcze jest w pełni bezpieczna nawet dla zniszczonej płytki.

[Obrazek: a23e6e4b1034.jpg]
Odpowiedz
#3
To ja pomogę w poszukiwaniu bardzo taniej, ale też i bardzo skutecznej odżywki do paznokci. Niewątpliwie dla mnie to SOS od Eveline. Dedykowana do kruchych, łamliwych i rozdwojonych paznokci. Z Waszymi na pewno poradzi sobie też bez żadnego problemu. Przekonajcie się!

[Obrazek: 268978917-605150103898481-6931036038057820629-n.jpg]
Odpowiedz
#4
Dużo zależy od tego, w jakim mieście aktualnie przebywacie, bo jeżeli gdzieś w Zielonej Górze to z pewnością polecam Wam zerknąć na stronę https://derma-academy.pl/salon-kosmetycz...lona-gora/ moim zdaniem jest to jeden z lepszych salonów kosmetycznych biorąc pod uwagę jakość usług w stosunku do ceny, a także opinie innych klientek potwierdzają wysoką jakość i doświadczenie osób tam pracujących.
Odpowiedz
#5
Akurat dzisiaj faktycznie wybór różnego rodzaju akcesoriów do manicure jest bardzo szeroki, więc nie powinno być wyzwań ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie. Ja czytałem na stronie https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/Bazy-hybrydowe/364 więcej o doborze baz hybrydowych. Myślicie, że to produkty, na które warto się zdecydować?
Odpowiedz
#6
Mam pytanie dotyczące pilników do paznokci dla osób początkujących. Czy możecie polecić jakieś konkretne modele dostępne w sklepie internetowym https://beautiona.pl/pol_m_Manicure_Akce...i-676.html ? Chciałbym wybrać pilnik, który będzie odpowiedni dla osoby bez doświadczenia w manicure. Nie chciałabym przepiłować sobie płytki paznokciowej. Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama