Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje z Itaką
#1
Cześć! Chciałabym wyjechać Do Grecji z biurem podróży Itaka. Znajoma bardzo sobie chwaliła ich usługi, przede wszystkim gwarancję bezpiecznych wakacji i liczne promocje Last Minute, dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Polecacie? Warto?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja pozostaję w Polsce w tym roku, ponieważ jeszcze mamy cały czas do wykorzystania bon turystyczny. Cieszy mnie jednak to, że znalazłam artykuł https://unilink.pl/porady/bon-turystyczn...ykorzystac - ponieważ teraz już wiem jak i gdzie uruchomić?
Odpowiedz
#3
Myślę, że Itaka to bardzo dobry wybór. Mnóstwo ciekawych miejsc w ofercie. Ja wybieram się  na wczasy w czerwcu. Rodzinne wakacje z Itaką i klubami przyjaciół Itaki, z bohaterami Energylandii i polskimi animacjami. Każdy znajdzie tam coś dla siebie Big Grin
Odpowiedz
#4
Chodzi za mną jakaś ciekawa wyprawa. Jak zawsze problemem są pieniądze. Zastanawiam się jak najlepiej zorganizować wakacje sobie. Coś tam mam odłożone, ale zastanawiam się czy nie wspomóc się lekką pożyczką. Na https://taniopozyczam.pl/ znalazłam rożnego typu oferty.
Odpowiedz
#5
to bardzo dobra firma, jeździłem z nią na wycieczki
Odpowiedz
#6
Bezpieczne wakacje zawsze gwarantuje biuro Konsorcjum.pl. Ja lecę z nimi teraz do Izraela i jestem całkowicie pewna, że będzie to udany wyjazd. Bardzo ciesze się na zwiedzanie - dla tego biura podróży pracują najlepsi przewodnicy. Zawsze przekażą ciekawe informacjie i opowiedzą o lokalnych zwyczajach czy kulturze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Hej! Serdecznie mogę polecić rodzinny wyjazd z klubem przyjaciół Itaki oraz z bohaterami Energylandii i polskimi animacjami. Kierunków jest naprawdę wiele. Byłam już 2 razy na tego typu wakacjach i uważam, że żadne inne polskie biuro podróży nie zagwarantuje takiej ilości atrakcji dla dziecka. Na rok 2023 też planuje właśnie taki rodzaj wypoczynku.
Odpowiedz
#8
Niestety nie stać mnie na taki wyjazd, dlatego staramy się zorganizować nasz urlop w Polsce za niższą kwotę. W tym roku na szczęście mamy jeszcze do wykorzystania Bon turystyczny, który sporo nam ułatwi. Z mężem postanowiliśmy, że urlop spędzimy nad morzem. Wybraliśmy ten hotel https://nadmorski.pl/stay-positive/ofert...rystyczny/ . Wygląda na bardzo urokliwy, a co najważniejsze jest bardzo blisko morza. Z chęcią poznam wasze opinie na temat tego miejsca.
Odpowiedz
#9
Ja nie byłam zadowolona z usług biur podróży dopóki zaczęłam korzystać z biura Konsorcjum.pl - są najlepsi. W tym roku byłam z nimi w Gruzji. Wyjazd trwał 9 dni, a program był bogaty i dobrze dopracowany. Fajną atrakcją był wieczór z winem. Mieliśmy bezpośredni lot i bagaż 23 kg w cenie. Poznałam na tym wyjeździe wielu świetnych ludzi, z którymi jestem w stałym kontakcie. Było super, mega polecam! Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama