Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia podyplomowe
#11
(17.01.2023, 09:57)tiki napisał(a): też wychodzę z założenia, ze dobrze jest kontynuować naukę na studiach podyplomowych Uśmiech jeśli chodzi o Warszawę to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Znajdziecie tu m.in osteopatię czy terapię ręki. Ciekawe zajęcia, doświadczona kadra wykładowców, świetna organizacja zajęć.

Zgadzam się co do tej uczelni9 Uśmiech dodam tylko od siebie, ze oni jakis czas temu zmienili nazwę i teraz działają jako Warszawska Akademia Medyczna Uśmiech mają sporo przyszłościowych kierunków studiów jak psychologia, pielęgniarstwo czy fizjoterapia.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Studia podyplomowe to dobra rzecz. Warto z nich korzystać tym bardzie, że teraz są łatwo dostępne. Ja zamierzam udać się na podyplomówkę o kierunku Masaż
Dla mnie dizytkoterapia i masaże to sens życia i miejsce pracy.
Odpowiedz
#13
Też będę chciała zrobić podyplomówkę, ale nie jest to proste. Pod adresem: https://www.podyplomowka.edu.pl/wymagane-dokumenty są informacje jakie dokumenty są do tego potrzebne. Myślę że pedagogika na ISP, gdzie zajęcia odbywają się online jest naprawdę kuszącym rozwiązaniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama