Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
upadłość kancelaria warszawa
#1
Upadłość kancelaria Warszawa - chciałabym ogłosić upadłość konsumencką. Z pomocą jakiej kancelarii najlepiej to zrobić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W Warszawie to nie wiem, nie moje rejony, ale o ile wiem, można się w tej sprawie skontaktować z radcą prawnym we Wrocławiu https://www.sobotajachira.pl/. Jeszcze nie korzystałam z usług tej kancelarii, ale patrząc na och specjalizacje, to spokojnie wiele spraw można tam załatwić. Co o tym sądzicie, czy skorzystalibyście z ich usług?
Odpowiedz
#3
Co się robi w takich sytuacjach?
Odpowiedz
#4
Postępowanie układowe może być wartościowym narzędziem dla firm w trudnej sytuacji finansowej, które chcą uniknąć ogłoszenia upadłości lub zamknięcia działalności. Jednak sukces postępowania układowego zależy od wielu czynników, a nie zawsze jest to odpowiednie rozwiązanie dla każdej firmy. Postępowanie układowe ma szansę na powodzenie, gdy firma jest gotowa do podjęcia kroków w celu restrukturyzacji swojego zadłużenia i spłaty wierzycieli w określonych warunkach. Jeśli przedsiębiorstwo jest gotowe do współpracy z wierzycielami i ma realne plany spłaty długów, to może to sprzyjać sukcesowi. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://kancelariareddo.pl/postepowanie-...-dla-firm/
Odpowiedz
#5
Ciężka sprawa, ale ogólnie to trzeba w pierwszej kolejności sprawy księgowe i kadrowo-płacowe załatwić, bo to wydaje się najważniejsze. Jeśli potrzebujesz wsparcia i pomocy w takich kwestiach no to śmiało odzywaj się do Aforti AC.
Odpowiedz
#6
Zanim upadłość, to pomocna może okazać się ogólnie restrukturyzacja i to dla mnie ważne, by ona odpowiednio nas kosztowała. Może nie każdy jest w stanie ją po prostu ogarnąć, ale ja sobie na razie będę o niej myśleć, a później dopiero będę wskazywać kroki, jakie mamy do zrobienia.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Są to sprawdzone kancelarie?

__
magiczny dywan
Odpowiedz
#8
Bardzo dobrze sprawdza się Kancelaria Prawna LEXADVISOR https://kancelarialexadvisor.pl również w sprawach o upadłość konsumencką.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama