Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obrazy
#1
Witam. Ostatnio Jarosław Kukowski zaintrygował mnie swoją twórczością. Spodobały mi się jego obrazy, ale także pozycje sztuki użytkowej. Czy wie ktoś gdzie można obejrzeć jego prace? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mnie bardzo podobają się obrazy canvas, które tworzą tryptyki. Myślę o czymś takim do salonu, po remoncie. Nadaje to stylu i wygląda świetnie, wzbudza ciekawość widza. Planujemy wystrój w stylu podróżniczym, dlatego most złożony z trzech części byłby idealny.
Odpowiedz
#3
Bardzo często my, albo nasi bliscy posiadamy talent malarski, który warto uwiecznić np. na ścianach własnego domu czy dać komuś w prezencie. Z pewnością warto dopasować odpowiednie obramowanie, które idealnie wpasuje się do naszego portretu. Na pewno rama na wymiar będzie odpowiednim wyborem. Pamiętajcie jednak, aby zadbać by rama pasowała do waszego wnętrza i typu namalowanego obrazu.
Odpowiedz
#4
Oryginalne plakaty na ściany to zawsze dobre rozwiązanie. Co powiecie na przykład na takie dekoracyjne plakaty https://www.galeriaplakatu.com/plakaty/p...ere-plakat ? Myślę, że to bardzo oryginalne rozwiązanie jeśli chodzi o wyposażenie wnętrza.
Odpowiedz
#5
Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/szklane-obrazy bardzo fajne i nietuzinkowe obrazy na szkle. Jak Wam się coś takiego podoba? W jakim pomieszczeniu Waszym zdaniem takie obrazy najlepiej się sprawdzą?
Odpowiedz
#6
Mnie bardzo podobają się obrazy na szkle. Planujemy z żoną w nowym mieszkaniu sobie zamontować w salonie ogromny obraz. To całkiem co innego niż zwykłe malunki na płótnie, albo drukowane plakaty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Każdy ma tam jakiś swój styl jeśli chodzi o obrazy. A że ja bardzo interesuję się malarstwem to szukam dzieł znanych artystów. I tak też między innymi udało mi się znaleźć obrazy jana matejko które zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dlatego też koniecznie muszę się dowiedzieć znacznie więcej na temat twórczości tego malarza. Także od razu zacznę przeszukiwać internet w tym celu.
Odpowiedz
#8
U mnie jest dosyć dużo obrazów w domu, dlatego też chciałam je sprzedaż i na szczęście jednak natrafiłam na https://valuepedia.co/pl/ . Jest to świetny portal, na którym również możecie otrzymać bardzo fachową wycenę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama