Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modne buty
#21
A ja fajne buty zamawiam z Saway ostatnio kupiłam botki skórzane i fajnie wyglądają do każdej mojej stylizacji , poleca zajrzeć do nich na stronę .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Niezależnie czy szukasz modnych butów damskich, czy męskim polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu https://royalfashion.pl/ . Znajdziemy tam ubrania, jak i buty, które pasują do niejednego stylu, dlatego uważam , że watro się w nim rozejrzeć. Ja ubieram się na co dzień elegancko, a moja córka wybiera jednak wygodne i sportowe stylizacje, a oby dwie zawsze znajdziemy tam coś dla siebie.
Odpowiedz
#23
Dla mnie najważniejsze to buty modne i wygodne! Mam kilka fajnych par z Saway i je lubię najbardziej. Buty są z naturalnej skórki, miękkie w środku i lekkie więc nic nie obciera. A noga w nich prezentuje się zgrabnieUśmiech
Odpowiedz
#24
Modne buty na każdą okazję znajdziecie w tym sklepie internetowym: https://www.filippo.pl/pl/menu/wyprzedaz...outlet-262 Możecie również skorzystać z aktualnej wyprzedaży butów damskich. Ja sama już zamówiłam 3 pary i zastanawiam się nad zakupem kolejnych. Wszystkie są super dopasowane i bardzo fajnie się prezentują na stopi, polecam.
Odpowiedz
#25
Lubię sobie z Saway zamawiać. Mają tam buty zecydowanie w moim stylu a do tego starannie wykonane więc każdy moel posłuży mi kilka sezonówUśmiech Buty w rzeczywistości wyglądają jak na zdjęciu, na nodze leżą idealnie i pasują do różnych stylówekUśmiech
Odpowiedz
#26
Korzystając z okazji rozmawiamy o butach, moim zdaniem, bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie można znaleźć w ofercie sklepu pyskatyzamsz.pl Mnie osobiście bardzo spodobały się tam casadei szpilki i chyba zdecyduje się na ich zamówienie. Będą idealnie pasowały do mojej sukienki.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Jeżeli chodzi o modne buty dla każdego członka twojej rodziny to dostaniesz je w sklepie Butosklep. Wiem bo ostatnio zamówiłam trampki damskie i jestem bardzo zadowolona. Myślę że każdy kto zrobi u nich raz zakupy wróci ponownie w przyszłości.
Odpowiedz
#28
Od siebie mogę polecic trzewik męski. To bardzo eleganckie, porządne buty. Jestem pewna, że posłużą ci przez bardzo długi czas. Pokazałam je dzisiaj mężowi i mówił, że zaraz po wypłacie chciałby zamówić parę. On lubi nosić eleganckie obuwie.
Odpowiedz
#29
Jeśli szukasz damskich butów na co dzień, to zobacz tutaj https://mybaze.com/pl/sneakersy-damskie/_bialy/ - mają duży wybór sneakersów białych, moim zdaniem nadadzą się na wiele okazji, są wygodne i wyglądają naprawdę fajnie.
Odpowiedz
#30
Ja z Saway mam kilka fajnych par. Mają duzy wybór i modne fasony, do tego wykonanie jest solidne i staranne. Noga w butach się nie męczy ani nie poci i nic nie obciera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama