Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki przeciwzmarszczkowe
#31
Witajcie! Aktualnie szukam kremu przeciwzmarszczkowego do twarzy i słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat kosmetyków marki https://ziaja.com/c/kremy-do-twarzy-100. Czy ktoś z Was korzystał już z ich kremów? Czy są one naprawdę skuteczne i mogą polecić jakieś konkretnie produkty? Jestem wdzięczna za każdą radę i doświadczenia, które możecie się podzielić!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Z czystym sumieniem polecam serum multipeptydowe od Eveline Serum Shot. Ma bardzo lekką konsystencję i szybko można zauważyć poprawę w wyglądzie skóry.
[Obrazek: IMG-20230722-195426.jpg]
Odpowiedz
#33
Świetnym kremem przeciwzmarszczkowym są diamentowe lipidy Bielendy seria dedykowana kobietom dojrzałym po regularnym stosowaniu widać efekty,
Odpowiedz
#34
mam też ten krem przeciwzmarszczkowy z bielendy , ma bardzo fajna konsystencje . U mnie widać efekty Uśmiech
Odpowiedz
#35
Zobacz sobie dwie serie w sklepie Eveline: Magic Lift i Lift Booster Collagen. One są o działaniu przeciewstarzeniowym. Mają spoko składy i nie kosztują milionów. No i bez problemu możesz zamówić je od nich ze sklepu online. Generalnie zbierają spoko opinie.
Odpowiedz
#36
Eveline ma w swojej ofercie wiele takich kosmetyków dla skóry dojrzałej Uśmiech ostatnio pojawiła się na przykład seria Lift Booster Collagen i tam można znaleźć krem do stosowania na dzień i na no, który silnie wygładza, napina a do tego odżywia skórę. Chodzi mi o ten 40+ Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
U mnie bardzo fajnie działają kosmetyki z Rosmana
Odpowiedz
#38
Od jakiegoś już czasu stawiam na kosmetyki naturalne. I bardzo zwracam uwagę na składy. A kupuję je w https://skarbyurody.com.pl
Odpowiedz
#39
Na co Wy zwracacie największa uwagę podczas wyboru kosmetyków i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://thegloow.com/pl/1750-suplementy-na-paznokcie , na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu z suplementami oraz kosmetykami.
Odpowiedz
#40
U mnie najlepiej sprawdzają si kosmetyki z bielendy seria Diamentowe Lipidy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama