Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
praca - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Gospodarka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: praca (/showthread.php?tid=785)

Strony: 1 2 3 4


praca - Henrietta - 11.02.2019

Ten program -->https://wfirma.pl/program-do-faktur-online wysłała mi znajoma z pracy wczoraj. Jest to program do fakturowania. Do jego korzyści należą integracja z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu, czy możliwość automatycznego generowania faktur cyklicznych (na podstawie wcześniej utworzonych szablonów) i wysyłanie ich do kontrahentów pocztą tradycyjną lub mailem. Strona jest prosta w obsłudze i można przejrzeć tam ofertę marki. Produkty firmy są najwyższej jakości i w bardzo korzystnych cenach. Firma cieszy się wieloma dobrymi ocenami od klientów i ma wszechstronne doświadczenie w branży. Warto w wolnej chwili przejrzeć propozycję. Pozdrawiam.


RE: praca - mondek24 - 29.05.2019

A skoro już o pracy mowa, to czy macie jakąś pracę dodatkową? Jesteście z niej zadowoleni? Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad współpracą z firmą AVON. Czytałam sobie o niej ostatnio na stronie https://avonlider.pl/ i widziałam, że płynie z niej naprawdę sporo korzyści, nie tylko finansowych. A może są tutaj jakieś konsultantki tej firmy, które chciałby podzielić się wrażeniami?


RE: praca - Kala89 - 13.06.2019

Moja córka szuka pracy sezonowej. Właśnie pisze CV i szukając porad, jak to zrobić właściwie, znalazła taki artykuł https://mojprogres.pl/aktualnosci_zainteresowania-w-cv-co-wpisuja-polacy_post_735 . To bardzo interesujące dane. Powiem sczerze, że moje pierwsze CV wyglądały bardzo podobnie.


RE: praca - Luśka - 18.06.2019

Takie CV to ważna sprawa. Warto poświęcić trochę czasu na jego dopracowanie. Wówczas większa szansa, że zainteresujemy swoją osobą być może przyszłego pracodawcę. Na https://www.aplikuj.pl/cv/ znajdziecie darmowe wzory CV i listów motywacyjnych. Standardy się zmieniają. Inaczej wyglądało CV pisane na przykład kilka lat temu, a inaczej teraz. Taki kreator CV znacznie ułatwia zadanie.


RE: praca - Kala89 - 28.06.2019

Ja poszukuję pracy. Zależy mi na szybkiej zmianie,ponieważ w obecnym miejscu pracy nie czuję się dobrze. Co sądzicie o poszukiwaniu przez agencje? Znalazałam taką https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-warszawa-chlodna/ Co sądzicie? Będę wdzięczna za opinie.


RE: praca - lila87 - 24.07.2019

Wszystko zależy czy zagranicę jedziemy do pracy czy na wczasy. Ja ostatnio oglądałam oferty pracy dla Kobiet jako opiekunki do osób starszych na https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ i przyznam, że ofert jest wiele na fajnych warunkach w różnych miejscach w Niemczech.


RE: praca - kongo - 03.09.2019

Zarabiać w internecie można na bardzo wiele sposobów i wcale nie muszą to być zakłady bukmacherskie. Zajrzyjcie sobie na stronę make-cash.pl, tam znajdziecie wiele informacji na ten temat. Jest to łatwiejsze niż Wam się wydaje.


RE: praca - ladyinred - 14.09.2019

Osoby interesujące się sportem rzeczywiście uważają zakłady bukmacherskie jako dodatkowy zarobek, bo zawsze jest z tego jakaś gotówka. Także tutaj https://typydnia.net.pl można znaleźć najnowsze artykuły o tym, jak wygląda typowanie i co w danej chwili się dzieje w sporcie.


RE: praca - prom6 - 19.09.2019

Będąc na bieżąco ze sportem aż szkoda nie typować wydarzeń sportowych. Zawsze jest to sposób, by sprawdzić swoje szczęście, ale też mieć z tego dodatkowe pieniądze. Tutaj https://typydnia.pl na stronie można znaleźć bieżące informacje o meczach.


RE: praca - masiamasia - 22.10.2019

Jeśli szukacie naprawdę porządnej pracy w której szef będzie miły, współpracownicy pomocni i zadowoleni z warunków to śmiało możecie się zgłosić do https://www.randstad.pl/program-stazowy/# . Ja skorzystałam z takiej oferty i jest naprawdę dobrze