Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca
#1
Ten program -->https://wfirma.pl/program-do-faktur-online wysłała mi znajoma z pracy wczoraj. Jest to program do fakturowania. Do jego korzyści należą integracja z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu, czy możliwość automatycznego generowania faktur cyklicznych (na podstawie wcześniej utworzonych szablonów) i wysyłanie ich do kontrahentów pocztą tradycyjną lub mailem. Strona jest prosta w obsłudze i można przejrzeć tam ofertę marki. Produkty firmy są najwyższej jakości i w bardzo korzystnych cenach. Firma cieszy się wieloma dobrymi ocenami od klientów i ma wszechstronne doświadczenie w branży. Warto w wolnej chwili przejrzeć propozycję. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A skoro już o pracy mowa, to czy macie jakąś pracę dodatkową? Jesteście z niej zadowoleni? Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad współpracą z firmą AVON. Czytałam sobie o niej ostatnio na stronie https://avonlider.pl/ i widziałam, że płynie z niej naprawdę sporo korzyści, nie tylko finansowych. A może są tutaj jakieś konsultantki tej firmy, które chciałby podzielić się wrażeniami?
Odpowiedz
#3
Moja córka szuka pracy sezonowej. Właśnie pisze CV i szukając porad, jak to zrobić właściwie, znalazła taki artykuł https://mojprogres.pl/aktualnosci_zainte...y_post_735 . To bardzo interesujące dane. Powiem sczerze, że moje pierwsze CV wyglądały bardzo podobnie.
Odpowiedz
#4
Takie CV to ważna sprawa. Warto poświęcić trochę czasu na jego dopracowanie. Wówczas większa szansa, że zainteresujemy swoją osobą być może przyszłego pracodawcę. Na https://www.aplikuj.pl/cv/ znajdziecie darmowe wzory CV i listów motywacyjnych. Standardy się zmieniają. Inaczej wyglądało CV pisane na przykład kilka lat temu, a inaczej teraz. Taki kreator CV znacznie ułatwia zadanie.
Odpowiedz
#5
Ja poszukuję pracy. Zależy mi na szybkiej zmianie,ponieważ w obecnym miejscu pracy nie czuję się dobrze. Co sądzicie o poszukiwaniu przez agencje? Znalazałam taką https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-warszawa-chlodna/ Co sądzicie? Będę wdzięczna za opinie.
Odpowiedz
#6
Wszystko zależy czy zagranicę jedziemy do pracy czy na wczasy. Ja ostatnio oglądałam oferty pracy dla Kobiet jako opiekunki do osób starszych na https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ i przyznam, że ofert jest wiele na fajnych warunkach w różnych miejscach w Niemczech.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości