Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypoczynek
#41
Ja planuję wyjazd z biurem Itaka. Zastanawiam się gdzie dokładnie jechać. Polecacie coś?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Najprzyjemniej się wypoczywa na powietrzu... Ja przykładowo lubię wybrać się w dłużą podróż moim rowerem, wtedy najlepiej odpoczywam. Teraz planuję kupić sobie tutaj wygodnyrower.pl nowy rower, bo mój jest już dosyć stary.
Odpowiedz
#43
Myślę że bardzo ciekawym miejscem na wypoczynek jest bez wątpienia ten hotel https://europejskiwroclaw.pl/pl/konferencje/ . Koniecznie przejrzyjcie sobie ich propozycje. Myślę że to mógłby być również bardzo dobry pomysł na prezent. Dajcie znać, co o tym uważacie
Odpowiedz
#44
Jednym z piękniejszych miejsc na wczasy są mazury. Z rodziną już kilka razy byliśmy w hotelu St. Bruno w Giżycku. Teraz z okazji zbliżającego się weekendu majowego pojawiła się na ich stronie nowa oferta https://www.hotelstbruno.pl/oferty-specj...i-basenem/ . Jeżeli szukacie dobrego miejsca na spędzenie czasu z rodziną, to bardzo polecam to miejsce ?
Odpowiedz
#45
Ja zamierzam jechać na urlop do Grecji z biurem Itaka. Skorzystałam z ich promocji na Lato 22, która ma wiele korzyści i trwa jeszcze do 31 marca i mam między innymi gwarancję niezmienności cen gratis. Zresztą sama sprawdź jak dużo można zyskać www.itaka.pl/s/hiperbenefity .
Odpowiedz
#46
Ja jadę w tym roku na Madagaskar z biurem Itaka. Nie czekałam i skorzystałam z ich świetnej promocji na Lato 22, która trwa do 31 marca i dzięki niej zyskałam gwarancję niezmienności cen za 0 zł i wiele innych benefitów, zresztą sami zobaczcie www.itaka.pl/s/hiperbenefity.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
Ja lecę na Malediwy z biurem Itaka. Nie czekałam i już zarezerwowałam, póki mają do 31 marca promocję Lato 22, dzięki której mam dużo korzyści, np. gwarancję niezmienności cen za 0 zł. Zresztą sama sprawdź jak bardzo się to opłaca www.itaka.pl/s/hiperbenefity.
Odpowiedz
#48
Jeśli chodzi o mnie, to najwyższą i najlepszą formą wypoczynku jest spa & welness. Nawet sobie upodobałam taki wypoczynek w Pobierowie, a dokładnie w hotelu Grand Laola Spa http://www.laola.pl/spa--wellness.html . Dało mi to wiele powodów do radochy, jednakże głównym celem był relaks po codziennej pracy. Tamtejsza baza zabiegowa sprawiła, że czuję się jak nowonarodzona. Z uśmiechem na twarzy wracam do pracy.
Odpowiedz
#49
Czy ktoś z Was poleca może jakieś obiekty w Szczyrku? Dzięki znajomemu natrafiłem na ofertę tego hotelu: https://www.meta-hotel.pl/oferty/wiosna-w-szczyrku Od dawna myślałem o tym żeby spędzić trochę czasu w tych okolicach. Hotel Meta dysponuje strefą SPA, o której czytałem dobre opinie. Coraz poważniej przymierzam się do rezerwacji pobytu Big Grin
Odpowiedz
#50
Polecam Hiszpanię i jedną z wysp np. Gran Canarię, którą można zwiedzić samochodem w dwa dni. Piękne krajobrazy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama