Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrzciny w Krakowie
#1
Szukam miejsca na chrzciny w Krakowie - czy moglibyście mi jakieś polecić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Krakowski Dom Weselny - świetne miejsce z pysznym jedzeniem. Zajrzyj na ich stronę internetową i zobacz, co ma Ci do zaoferowania.
Odpowiedz
#3
To prawda - naprawdę fajne miejsce. Miałam okazję być tu na chrzcinach swojej kuzynki i było bardzo przyjemnie.
Odpowiedz
#4
Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym miejscu i sami planujemy tam organizować chrzciny naszej córki Uśmiech
Odpowiedz
#5
(13.01.2022, 21:24)monka napisał(a): Krakowski Dom Weselny - świetne miejsce z pysznym jedzeniem. Zajrzyj na ich stronę internetową i zobacz, co ma Ci do zaoferowania.

Polecamy! Organizowaliśmy tam chrzciny i jesteśmy zadowoleni obsługą. Goście bardzo chwalili jedzenie.
Odpowiedz
#6
My wybraliśmy Krakowski Dom Weselny ze względu na korzystne ceny i dobre opinie. Nie rozczarowałam się na lokalu. Wszystko pięknie przygotowane, dopięte na ostatni guzik. Całokształt zrobił duże wrażenie i na mnie i na wszystkich gościach.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Krakowski Dom Weselny jest świetnym miejscem na takie przyjęcia, skontaktuj się z nimi Uśmiech
Odpowiedz
#8
I jak mczay? Udało Ci się zorganizować tutaj chrzciny? Ja ostatnio byłam na weselu koleżanki w tym miejscu, ależ stworzyli im piękny klimat! <3
Odpowiedz
#9
Tak, zapomniałam napisać! Super miejsce! Dzięki za polecajki Wink
Odpowiedz
#10
Wiecie co, mieszkam w Krakowie i naprawdę dużo dobrego słyszałam o tej restauracji, ale sama jeszcze nie organizowałam tutaj przyjęcia. Pewnie dlatego, że nie było okazj, ale po Waszych opiniach wiem, że warto wziąć restaurację pod uwagę Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama