Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki kierunek studiujesz?
#1
Jakie kierunki studiujecie? Jestem w klasie maturalnej i zastanawiam się nad wyborem kierunku. Może zainspiruję się Waszymi decyzjami.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja myślę, że przede wszystkim musisz patrzeć na to, aby dobierać kierunek według swoich możliwości, no i oczywiście według swoich zainteresowań. Polecam sprawdzać pod tym względem!
Odpowiedz
#3
Ja konkretnego kierunku Ci nie polecę, ponieważ nie wiem, co Cię interesuje i nie chcę namieszać pomysłami, ale na pewno mogę polecić uczelnię. Moim zdaniem warta zainteresowania jest uczelnia AEH w Warszawie. Polecam sprawdzić ich ofertę edukacyjną.
Odpowiedz
#4
(16.01.2022, 01:32)as841 napisał(a): Ja konkretnego kierunku Ci nie polecę, ponieważ nie wiem, co Cię interesuje i nie chcę namieszać pomysłami, ale na pewno mogę polecić uczelnię. Moim zdaniem warta zainteresowania jest uczelnia AEH w Warszawie. Polecam sprawdzić ich ofertę edukacyjną.

AEH to świetny wybór! Studiowałem tam informatykę, a teraz widzę, że mają mnóstwo ciekawych propozycji, jeśli chodzi o kierunki!
Odpowiedz
#5
No teraz to już chyba powoli ostatni moment, aby na spokojnie się zdecydować. Nie masz jeszcze żadnych planów czy jakieś pierwsz pomysły się pojawiły?
Odpowiedz
#6
O, to prawdopodobnie jesteśmy w tym samym wieku Uśmiech Widzę, że polecana jest tutaj AEH w Warszawie. Ja tam właśnie wybrałem filologię germańską, bo idealnie pasuje do moich planów na przyszłość. Wybór mogę polecić, no ale wiadomo, że potrzebna jest tutaj znajomość języka niemieckiego, więc nie każdy się zdecyduje.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Psychologię na uczelni AEH W Warszawie i szczerze polecam. Wysoki poziom nauczania w połączeniu z tak doświadczonymi i sympatycznymi wykładowcami daje mi pewnosć, że do zawodu zostanę przygotowana jak należy.
Odpowiedz
#8
Podjęłam decyzję! Składam podanie do AEH na zarządzanie! Mam nadzieję, że mnie przyjmą <3
Odpowiedz
#9
A wiecie na czym polega dualny model studiowania? Jak nie a chcecie się dowiedzieć to na tej stronie znajdziecie informacje na ten temat. Taka nauka umożliwia zarówno opanowanie teorii jak i praktyczną naukę zawodu w firmie patronackiej. Takie studia sprawdzają się w Niemczech, tak samo coraz popularniejszy model nauki u nas w kraju.
Odpowiedz
#10
Ja kończyłem administrację i uważam, że to są zawsze sensowne studia, także warto o nich pomyśleć. Ja ukończyłem je w Akademii Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie https://wsgk.com.pl/studia-i-stopnia/administracja/ to bardzo dobra uczelnia, ze świetną kadra i wysokim poziomem nauczania. Zdecydowanie mogę wam samą placówkę jak i te konkretne studia doradzić, to był dobry wybór, praca w administracji jest i będzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama