Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeczy dla niemowlat
#21
Mamuśki, a gdzie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich dzieciaczków? U nas sprawdza się mleko Bebilon i ja dla swojej córki kupuję je w DOZie, mają to mleko w najlepszej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
(13.08.2022, 19:19)Kalina napisał(a): Mamuśki, a gdzie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich dzieciaczków? U nas sprawdza się mleko Bebilon i ja dla swojej córki kupuję je w DOZie, mają to mleko w najlepszej cenie.

A to jest jakaś chwilowa promocja na mleko Bebilon w DOZie? też karmię maluszka tym mlekiem i zastanawiam się czy nie kupić większej ilości Wink
Odpowiedz
#23
Co sądzicie o kaszkach dla niemowląt z fitorsweet? ( https://fitorsweet.pl/zywnosc-dla-dzieci...-niemowlat ) zastanawiam się czy zamawiać czy szukać gdzieś stacjonarnie lepszych
Odpowiedz
#24
(14.08.2022, 11:32)Nina napisał(a):
(13.08.2022, 19:19)Kalina napisał(a): Mamuśki, a gdzie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich dzieciaczków? U nas sprawdza się mleko Bebilon i ja dla swojej córki kupuję je w DOZie, mają to mleko w najlepszej cenie.

A to jest jakaś chwilowa promocja na mleko Bebilon w DOZie? też karmię maluszka tym mlekiem i zastanawiam się czy nie kupić większej ilości Wink

Z tego co mi wiadomo, to mają to mleko w stałej, bardzo dobrej cenie, już od dawna się słyszy o tym, że bebilon warto kupować właśnie u nich, dlatego podejrzewam, że to nie chwilowa promocja Uśmiech
Odpowiedz
#25
Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o zdrową żywność lub na przykład produkty dla dzieci, to ja najczęściej zamawiane przez internet. Ostatnio udało mi się znaleźć całkiem spory wybór tego tego produktów na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/11271-mleka-modyfikowane jeżeli również Jesteśmy zainteresowani takim zakupami, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Odpowiedz
#26
Jeśli chodzi o jedzenie dla niemowląt to szczerze polecam wszelkiego typu kaszki dla dzieci bez cukru, takie jak chociażby te https://fitorsweet.pl/zywnosc-dla-dzieci...-niemowlat
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Przy alergiach u malucha możesz pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego Bebilon AR ProExpert albo kaszki zbożowej Bebilon Alerlac. Poczytaj sobie koniecznie o tych produktach. Moim zdaniem jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Znajdziesz je w każdej aptece DOZ.
Odpowiedz
#28
Wiele ubranek można wykonać samodzielnie, a idealnie sprawdzi się do tego muślin bawełniany. Polecam jeśli zależy wam na wysokiej jakości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama